reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olkusz i okolice

reklama
wlasnie dobrze sie czuje, wogole jak nie na 9 miesiac, a gdybym jechala to i tak samochodem z moim facetem ( bo studiujemy razem) wiec ewentualny szybki powrot bylby mozliwy; no coz, mam jeszcze troche czasu na zastanowienie, zobaczymy jak sie bede jutro czuć...
 
ja od 7go miesiąca mam zakaz podróżowania a teraz w ogóle mi kazał nigdzie się nie wybierać, więc podziwiam, że się nie boisz :)
 
palinka ja bym odpuściła zajęcia i to właśnie ze względu na podróż :tak: bo jazda samochodem pobudza macicę i może ci się w drodze rozpocząć poród :tak: albo i w szkole ;-) więc po co się stresować, lepiej posiedzieć spokojnie w domu :tak:

galazka hmmm ja kupowałam pół roku temu te DADA więc nie wiem czy były już po zmianie czy nie. W każdym razie jestem do nich troszke zrażona ;-) ale jak wiadomo, każdemu dziecku co innego pasuje :tak:
 
A ja dzisiaj mam wizytę u endokrynologa...A tak to poza tym, że szybko sie męczę i czasami jestem bliska omdlenia to czuje sie w miarę dobrze...
Nie wiem czy to dzięki witaminom czy specyfikowi z buraków, który pijam ale poprawiła mi się trochę hemoglobina z czego sie cieszę:tak:
 
Babcia mówiła mi, że dobry jest właśnie jakiś taki kiszony barszcz czerwony co się samemu robi ale jakoś nie mogłam się przełamać do tego ;-)
Ja dzisiaj chodzę z przyklejonym plastrem rozgrzewającym i jakby troszeczkę lepiej, bo już mnie tak nie łupie w boku. Poza tym troszkę przypuchłam na buzi, dłonie, kostki ale bez tragedii więc to chyba normalne.
Przyszło mi dziś łóżeczko więc będziemy się brać za składanie i przemeblowywanie popołudniu.:-)

palinka a Ty chyba czekasz na mnie z tym porodem :-D
 
reklama
palinko kurcze, piekłam kilka razy ciasteczka ale nie pamiętam z jakich przepisów :-( za to koleżanka piekła te i mowi że dobre :tak: Śmietankowe serca

galazka trzymam kciuki za wizytę :tak:

koniczynko super! to czekamy na fotki łóżeczka :-D
 
Do góry