reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
Już sie z koleżanką zastanawiałyśmy nad tym, bo na obecna chwilę żłobka nie ma, a w przedszkolach brak miejsc. Nawet znalazłam informacje na ten temat ale na planowaniu się skończyło ;-)

palinka ciekawe ile jeszcze :-)
 
No właśnie dlatego skończyło się na planowaniu, bo jak coś otwierać zwłaszcza co dotyczy dzieci trzeba to zrobić dobrze albo wcale.

Cos nam sie pogoda zepsuła :/
 
i jeszcze trzeba miec troche kasy zeby wogole zaczac myslec o zakladaniu takich placowek, ale pomarzyc zawsze mozna ;-)
ide dzisiaj na KTG zobaczymy co tam sie dzieje
 
Oj trzeba, bo dofinansowania niestety to tylko kropla w morzu potrzeb.
Palinka, może jednak poczekasz na mnie, będzie nam raźniej na porodówce:-D
 
na KTG wszystko ok, lekarz kazal mi przychodzic co 2 dni na to badanie; jesli nie bede miala skurczy do konca tygodnia to mam w poniedzialek przyjsc sie polozyc do szpitala

w takim razie koniczynko jeszcze najwyzej tydzien bede czekac na Ciebie :-) moze akurat...
 
reklama
palinka oj malutkiej dobrze w brzuszku jest:) jak się dzisiaj czujesz?

ja też jestem za otwarciem klubu malucha czy żłobka:)

A ja nie mam teraz na nic czasu jak nie myje okien to coś gotuje prasuje albo sprzątam i tak w koło...
 
Do góry