reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

dobrze sie czuje tylko zaczynam sie coraz bardziej denerwowac ale to chyba normalne.
chociaz dalej nie moge uwierzyc ze najpozniej za tydzien juz sie z Nią zobacze :szok:
 
reklama
Palinka podobno dwa tygodnie na minus i na plus to norma więc może źle termin wyliczyli. Ale przynajmniej wiesz kiedy najpóźniej uściskasz bobasa:-)
Ja wczoraj odebrałam wyniki, spadły mi płytki dość mocno i anemia dalej nie odpuszcza, chyba żelazo nie wchłania się zbyt dobrze. We środę 13 do lekarza oby szczęśliwa trzynastka :tak:
 
Niedawno wróciłam od pediatry zgodziła się nas przyjąć o 20, Krzysiu ma wirusowe zapalenie krtani :( Niby nic mu nie było ale nocy nie przespal, potem spokój tylko katar temperatura tylko 37.2 a o 18 kaszel i nagle temp. 38.3 :/ Zadzwoniłam do pediatry nie chciała nas przyjąć ale jak usłyszała kaszel Krzysia przez telefon to kazała od razu przyjechać. Dostał zastrzyk i reklamóweczke leków . Jestem bardzo zadowlona z wizyty bo jak zwykle duzo się od niej dowiedziałam. I syrop, o którym mówiła że wszystkie dzieci wypluwają... Krzyś chciał więcej wypić ;)

Palinka a co ty tu jeszcze robisz? Na porodówkę! Pogadaj z tą swoja córą niech wychodzi :) A tak poważnie nie przejmuj się i nie denerwuj, każda z nas ma wiele wątpliwości i boi sie jak sobie da radę... prawda jest taka że jak urodzisz to samo wszytsko przyjdzie :)
 
wiola biedny Krzysiulko :-( dobrze że zadzwoniłaś do lekarza, bo u tak małych choroby się rozwijają bardzo szybko.. z godziny na godzinę potrafi się zrobić horror :-(
 
reklama
Do góry