reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Mąż właśnie je składa, a pościel wypiorę jutro. Więc jak już będzie całość to pstryknę fotkę. teraz mogę wkleić tylko zdjęcie jak to powinno wyglądać ;)
25a.jpg16.jpg
 
reklama
hej, nie pojechalam wczoraj na uczelnie no dzisiaj jak widac tez nie
zrobilam wczoraj te ciasteczka, mika dzieki za przepis; wyszly dobre tylko trzeba duzo wiecej mąki niz w przepisie bo sie za bardzo ciasto klei
 
palinka to dobrze że nie pojechałaś lepiej sobie odpocznij bo już niedługo wolnego czasu bedziesz mieć bardzo mało...

gałązka i jak po wizycie?
 
ja tylko na chwilke dziś, bo od rana malowałam balkon,a teraz nam zakładają domofony po mieszkaniach więc jest huk.
Potem jedziemy do moich rodziców na obiad, na działkę, a potem do znajomych, tak więc jestem teraz na szybko przelotem ;-)
 
palinka coś temu Twojemu bobasowi za dobrze z tym brzuszku. :-)
galazka dobrze, że wyniki prawidłowe. Ja w poniedziałek idę na ostatni zestaw badań, te wszystkie zapalenia wątroby, Wr i morfologia.
A ogólnie to jak samopoczucie u was dzisiaj?
 
no wlasnie chyba tak :-), rano mialam bol w dole brzucha i juz myslalam ze to juz i chcialam leciec budzic mojego i sru do szpitala, ale falszywy alarm niestety :dry: wiec dalej czekamy i czekamy, juz nawet prasowalam dzis, wieszalam pranie i takie porzadki domowe robilam ale nic Jej nie rusza, twarda babka :-D
 
U mnie dzidzia strasznie niespokojna, ciągle sie przesuwa, wierci, kręci, nie da sie ani leżeć , ani siedzieć stać też ciężko. No i od rana tylko bym jadła :-D
 
reklama
Do góry