reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olkusz i okolice

reklama
Galazka fakt że Dady są naprawde fantastyczne my jesteśmy ciagloe na Dadzie i nie mam zamiaru zmieniać. Odparzeń nie ma więc nic nam nie stoi na przeszkodzie :D

Dziewczyny rozpakowywać sie bo waszym maleństw nie mogę się doczekać już na świecie! :D
 
witajcie, kurcze ale mialam dzisiaj ciezka noc, jakies koszmary, ze moja ciaza nie przebiega dobrze bo juz dawno powinnam urodzic i jakies takie pierdoły :wściekła/y:
mam dylemat bo nie wiem czy jechac jeszcze jutro do krakowa na zajecia czy juz sobie odpuscic; w sumie czuje sie dobrze tylko boje sie zeby mi tam wody nie odeszly. jak uwazacie?
 
A ja Dady nie polecam Bartuś po 2 dniach dostał takich odparzeń że aż dupka mu popękała było tyle płaczu przez 4 tygodnie leczenia że szok teraz używam tylko Pampersów...
 
Ja na pierwszy rzut chcę kupić pampersy New baby albo Premium Care (takie mam chusteczki kupione) tylko właśnie zastanawiałam się czy 2-5kg czy od razu 3-6kg. Jak zobaczę jak sie ma skóra malucha to wtedy zadecyduję dalej.
palinka na twoim miejscu cierpliwie siedziałabym w domu. Ja napewno nie mogłabym się skupić na zajęciach na tym etapie, zwłaszcza, że zostały Ci tylko 4 dni do porodu to może lepiej wykorzystać ten czas jeszcze na odpoczynek i zbieranie energii na poród ;) Mnie został miesiąc a lekarz zabronił nawet sprzątać.
Kurcze ale mnie w tym boku boli.... jak nie urok to sr...ka jak to mawia moja babcia. Dobrze, ze większość rzeczy zdążyłam już porobić.
 
reklama
eldcia i mika a miałyście już te odmienione Dady? Bo one się bardzo różnią od tych wcześniejszych.

tak ja własnie miałam te odmienione Dady zużyłam kilkanaście sztuk i prawie cała paczka leży niezużyta.... najlepiej nie nastawiać się że takie czy inne pieluch będzie się kupować bo pupa malucha różnie może zareagować u nas się nie sprawdziły...
 
Do góry