reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
No to gratulację :) Ja mam mieć dziewczynkę.
A ja dzisiaj dalej z dziwnym pobolewaniem brzucha i kompletnie jakoś bez energii mam nadzieję, że mi to przejdzie, bo jak mam jeszcze miesiąc z takim samopoczuciem to będzie ciężko... Mąż wystraszony dzisiaj we wszystkim mnie prawie wyręcza. Mam nadzieję, że jak poleżę to przejdzie :)
 
a mnie jeszcze nic nie bierze, nie lubie takiej niepewnosci kurcze wolalabym znac dzien i godzine :)
pytalam dzisiaj mojego doktorka jak to jest z tym znieczuleniem w naszym szpitalu i powiedzial mi tak, cytuje: "niby jest ale tak na prawde go nie ma, wiec sie prosze nie nastawiac" pozostaje cierpienie...
 
a mnie jeszcze nic nie bierze, nie lubie takiej niepewnosci kurcze wolalabym znac dzien i godzine :)
pytalam dzisiaj mojego doktorka jak to jest z tym znieczuleniem w naszym szpitalu i powiedzial mi tak, cytuje: "niby jest ale tak na prawde go nie ma, wiec sie prosze nie nastawiac" pozostaje cierpienie...

palinka dasz radę naprawdę to prawda że jak się tylko przytuli maleństwo to już o niczym się innym nie myśli i nawet bólu się nie czuje. Ja po cc przy maluszku byłam tak zdeterminowana żeby tylko mieć go przy sobie że nawet środków przeciwbólowych nie brałam człowiek ma wiele siły w sobie niewiadomo skąd...
A dziś jak się czujesz?
 
Poleżałam wczoraj całe popołudnie i dziś dużo lepiej. faktycznie muszę siąść trochę na pupie. A ogólnie to mam zapowiedz tego co mnie czeka. Dziś wstawałam w nocy co godzinę do łazienki więc zanim zdążyłam się ułożyć do snu to już musiałam wstawać czyli mała namiastka tego co mnie czeka ;-)
Łóżeczko ma nam przyjść w przyszłym tygodniu już się nie mogę doczekać:)

Jakie pieluszki kupowałyście 1 czy 2? Bo z tego co widzę 1 są od 2-5kg a 2 od 3-6kg. Które będą lepsze?
 
Ostatnia edycja:
ja na razie czuje sie dobrze, ale to latanie do ubikacji co sie koniczynce dopiero zaczelo to ja juz przechodze dobre 2 miesiace :tak: ja kupilam pieluszki 1 i jak zobaczylam rozmiar to masakra jaka to kruszynka bedzie
 
Cześć dziewczyny ale ładna pogoda dziś za oknem :-p właśnie zjadłam obiadek i oglądam łóżeczka na allegro taki duży wybór że nie wiadomo co wybrać:tak: na razie robię rozeznanie no i po woli trzeba będzie kupić wózek także spisuje wszystko w notesie co trzeba jeszcze kupić.
 
reklama
Ja kupiłam tylko jedną paczkę 1, ale Julcia była dość pulchna więc kolejne juz były 2...
A apropo pieluch to wczoraj widziałam u bratowej odmienione Dady z Biedronki i normalnie w szoku jestem, bo teraz to juz praktycznie niczym się od Pampersów nie różnią, także ja zamierzam od początku kupować Dadę:tak:
 
Do góry