reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

tez sie tak czuje juz od jakiegos czasu i to jest straszne, bo nie moge sie skupic na niczym innym :nerd:
nie moge się doczekać jak zobaczymy malucha :-D

eldcia na szczęście choróbsko już poszło :tak::tak::-)


--------
ale dziś mamy dziwną pogode, niby wiosennie, a jakoś tak wiucha ten wiatr i raz to słońce jest, raz nie ma.. dziwnie :-D:-p
 
reklama
Ostatnie dwa dni to dwa dni wycięte z życiorysu ale ząbki przebiły już chyba dziąsło bo była minikropelka krwi a dziś Krzyś anioł nie dziecko;-) Macie racje że fajnie bo szybko będzie z głowy ale z drugiej strony gdyby zaczął ząbkować w 9 miesiącu to do tej pory byłby spokój...

Koniczynko nigdy nic nie wiadomo;-) Czekoladka miała termin na początek listopada ja na koniec i spotkałyśmy się na porodówce :tak:
 
Hejka

Jejku jak ten czas zapindala - dopiero co rodziła Wiolcia z Czekoladką - potem ja i Eldcia a teraz już wy - Koniczynko i Pralinka szok:szok::szok::szok:
A potem jeszcze gałązka i już nie mamy wiecej ciężarnych chyba

U mnie w sumie nic ciekawego specerki, praca i czasem troche relaksu ;-):-D

Koniczynka to fajnie ze już córcia gotowa do przyjścia na świat a jak będzie miała na imię bo nie kojarze czy czytałam :zawstydzona/y:
Pralinka a u ciebie co będzie i jak dzidzia będzie miała na imię ??
 
jsorbek musimy się chyba poznać bo moja Dominika koniecznie musi znaleźć przyjaciółkę :-D od 2tygodni chodzi za mną i prosi mnie żebym jej znalazła przyjaciółkę :-D bo ma samych kolegów... ;-)
 
mika85 to dobrze jak juz zaczynaja ja podrywac chlopaki ;-)
jsorbek podobno ma byc dziewczynka, jesli nic sie nie zmienilo to bedzie Sandra :tak:

dziewczyny dzisiaj nad ranem i w ciagu dnia co pare godzin bolaly mnie plecy w dole, ale tylko to; czy to oznaka ze juz niedlugo...?
 
Już i tak Ci dużo nie zostało więc właściwie to bym się tak nie cieszyła z tego, bo to raczej tykająca bombka :-D

Mam dylemat. Wiem, że bobasa ubiera się adekwatnie do pogody ale mojemu m. muszę rzeczy na wyjście wcześniej spakować (więc najwyżej nie wszystko maluchowi się ubierze przy wyjściu). Ale jak tak patrzę na te ubranka to pojęcia nie mam co spakować.... body, śpioszki pajacyk, kurteczka i czapeczka? doradzcie coś :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam dylemat. Wiem, że bobasa ubiera się adekwatnie do pogody ale mojemu m. muszę rzeczy na wyjście wcześniej spakować (więc najwyżej nie wszystko maluchowi się ubierze przy wyjściu). Ale jak tak patrzę na te ubranka to pojęcia nie mam co spakować.... body, śpioszki pajacyk, kurteczka i czapeczka? doradzcie coś :D

ja bym spakowała dwa komplety ubrań jedne na chłodniejsze dni a drugie na cieplejsze ja tak spakowałam a jak miałam wychodzić to zadzwoniłam do męża i powiedziałam króry komplet ma przywieźć...
ale napewno dobre będzie body kaftanik spioszki lub pajacyk czapeczka obowiązkowo i na kurteczka lub jakieś cieplejsze okrycie no chyba że pajacyk jest cieplejszy...
Ja osobiście ubrałam mojego dzidziusia cieplej bo wolałam żeby mu było ciepło bo zawsze coś można ściągnąć lub rozpiąść niż jakby miało mu być za zimno... Weź becik i kocyk napewno się przyda i pieluszkę tetrową nałożysz na buzię jak będziesz wychodzić żeby się świeżym powietrzem maluszek nie zachłysnął...

Ja jak wyszłąm w 6 dni to miałam takie zawroty głowy że myślałam że do samochodu nie dojdę...
 
Do góry