reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olkusz i okolice

Mika ja też bym liczyła normalne krwawienie - plamienie nie

Koniczynka, pralinka nie martwcie sie dacie rade - kolki da sie przezyc czasem bywa ciężko wczoraj np płakałam razem z małą tak bardzo było mi jej żal -ale mam nadzieje ze juz niedługo jej przejdą
 
reklama
mika, cieżko powiedzieć naprawdę, bo jak brałam luteine (też miałam łykać od 11 dnia) i pierwszy dzień miałam właśnie takie plamienie, a na drugi dzień krwawienie, to lekarka kazała plamienie liczyc jako pierwszy dzień wieć w sumie to pojęcia nie mam :/

palinka mnie tutaj dziewczyny nawet uspakajały, że wiele rzeczy przychodzi instynktownie więc damy radę napewno :-)

A ja jutro do fryzjera idę, strasznie mnie korci żeby spowrotem włosy ściąć ale chyba zdrowy rozsądek wygra (długie mogę spokojnie spiąc)
 
koniczynka ja tez sie zastanawiam nad scieciem wlosow, ale troszke mi zal bo za dlugo je zapuszczalam. bylam w aptece po ten aspirator i okazalo sie ze jest promocja na aspirator sopelek koszt 12 zł ( a normalnie to tez 20 pare zł jak i frida)jakby kogos interesowalo to w tej aptece przy szpitalu ;-)
 
mika mi lekarz jak brałam tabletki kazał od plamienia liczyć cykl...
palinka dasz radę to naprawdę jest zadziwiające że jak już masz maluszka to wiesz co gdzie ijak postępować z dzieciaczkiem:)

mamBartuli co u Ciebie?
 
joł hoł hoł ;-)

koniczynko na którą godz. masz fryzjera? i gdzie idziesz? :-) mnie też kusi żeby iśc się na blond zrobić :cool2:



----
byłam wczoraj u gina i powiedział mi żeby liczyć cykl od krwawienia :tak: i opieprz zebrałam że z tym przychodzę a nie dzwonie :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ja jeżdże do mojej cioci, bo ma zakład fryzjerski w Krakowie, a przy okazji odwiedzam babcię (mniam dzisiaj najadłam się u niej pierogów z serem).
Moja znajoma urodziła wczoraj dzidziusia :D Była w 36 tygodniu ciekawe kiedy mnie dopadnie :D Jutro do lekarza więc zobaczymy co mi powie :)
 
my dalej walczymy z jelitówką :-( dzisiaj Wojtek wymiotuje i ja jestem taaaaaka słaba :no:


mamoB co z tobą?! czemu się nie odzywasz?!

koniczynko daj znać jak po lekarzu :-) o ktorej masz wizyte?
 
o 15 więc chyba jestem pierwsza. Kurcze swtwierdzam, że wydepilować sobie nogi w 8 miesiący ciąży przy tak wielkim brzuchu to naprawdę mega wyczyn....
 
reklama
Do góry