reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

czekoladko ale czy wiesz, że po pierwsze gdyby złapała was policja to mandat by był spory, a po drugie to ja bym sie nie odważyła tak narażać dzieciątka...wypadki przeważnie zdarzają się w najmniej spodziewanych momentach...a przecież te foteliki (nosidełka) są właśnie dla dzieci od urodzenia więc co dzieciaczkowi miałoby się w nim stać?
 
reklama
czekoladko ja mam taki dla maluszka fotelik dlatego nie biorę becika :)
Zrobiłam ostatnie płukanie ubranek i teraz żałuję, bo ledwo żyję :/
 
Na becikowe czeka sie ok miesiąca oczywiście jak podasz nr konta to szybciej będzie.

Ja też przywoziłam Krzysia w foteliku, nie odważyłabym się w beciku bo jego bezpieczeństwo stawiam na pierwszym miejscu. Nawet jak mam 100m przejechać samochodem to mu porządnie mocuję fotelik;-) I oczywiście foteliki samochodowe tylko i wyłącznie te, które przeszły pozytywnie testy zderzeniowe:tak: Do sprawdzenia testów polecam stronkę:
fotelik.info :: foteliki samochodowe dla dzieci

Grr az mnie ciarki przechodzą jak sobie pomyślę o tym jak się czułam przed porodem, to oczekiwanie, strach, niepokój... dziewczyny myślcie pozytywnie! Będzie dobrze:-) Nie mogę się doczekać waszym maleństw na świecie!!

PS Dzisiaj dostałam paczkę z Hipp'a i Bobivity - nie powiem miła niespodzianka :)
 
koniczynko dla twojej malutkiej to lepiej, że jeszcze ani widu ani słychu akcji porodowej, przecież ty masz jeszcze ponad miesiąc do terminu, niech jeszcze te 3 tygodnie przynajmniej posiedzi w brzuszku:tak:
 
jsorbek musimy się chyba poznać bo moja Dominika koniecznie musi znaleźć przyjaciółkę :-D od 2tygodni chodzi za mną i prosi mnie żebym jej znalazła przyjaciółkę :-D bo ma samych kolegów... ;-)

Mika z przyjemnością jak będzie już tak ładnie to nie zaprowadze Mai do pzredszkola i się umówimy na spacerek - ja jestem bardzo aktywna spacerowo to na pewno się spotkamy :) numer twój mam ty mój też to się zgadamy bo juz zapowiadają pękną pogodę a dla mnie to troche wyprawa do miasta ( jeszcze nie byłam sam z Pati) to musi być cieplutoko ;)

mika85 to dobrze jak juz zaczynaja ja podrywac chlopaki ;-)
jsorbek podobno ma byc dziewczynka, jesli nic sie nie zmienilo to bedzie Sandra :tak:

dziewczyny dzisiaj nad ranem i w ciagu dnia co pare godzin bolaly mnie plecy w dole, ale tylko to; czy to oznaka ze juz niedlugo...?

Pralinka mnie plecy w obu ciążach bolały od 6 miesiąca i to potwornie wiec nie wiem czy to oznaka porodu :( u mnie na pewno nie :( ale u każdego inaczej

Super żę dziewczynka i śliczne imię :)

Eldcia - Co do ubioru dziecka - mnie zawsze lekarz powtarzał lepiej żeby dzidzia zmarzła niz żeby przegrzać także ja by radziła koniczynka jednak przygotować dwa komplety i nie przegrzewać maluszka :)

A u mnie z nowości to mama znowu w szpitalu reszta w grupie ... :)
 
wiecie.. posadziłam sobie pomidory i mam zamiar hodować je na balkonie :-D zasiałam pełno ziarenek, bo byłam pewna że mi z 4-5 wyrośnie, bo ja właśnie takie mam szczęście.. a tu prosze, 75 krzaków mi rośnie!!!! i dzisiaj przesadziłam sobie 9 do wielkiej doniczki i one sobie będą rosły na balkonie,a całą reszte posadzę na działce :cool2::cool2:


dziewczyny dzisiaj nad ranem i w ciagu dnia co pare godzin bolaly mnie plecy w dole, ale tylko to; czy to oznaka ze juz niedlugo...?
coś na pewno się zaczyna dziać :-D jak już będzie to typowe to, to wtedy bóle będą regularne i co 5minut :tak: nie mijające po godzinie, czy dwóch :tak:

aha, palinka boskie jest ten kombinezon co kupiłaś!! no przecudny!!
 
reklama
Witam się z kubkiem kawy ja jak zwykle od 4.25 na nogach z małym który jeszcze nie śpi...

Ja też maluszka przywiazłam w foteliku i też tak jak Wiolcia pisze zapinam go nawet na 100 metrów jazdy...

A co do ubrania to macie rację żeby dziecka nie przegrzewać ale ja pisałam z mojej perspektywy a wychodziłam w styczniu więc zimno było...

no ja tez mam siodelko nosidelko i w tym bede odbierac małą, bez becika

eldcia to chyba Ci sie nie raz zdazylo ze podczas kapieli bobas zrobil kupke do wanienki po karmieniu

właśnie że nigdy nam się to nie przytrafiło:) inaczej nie będzie się kąpał bo płacze musi mieć pełny brzuszek:) ale to od dziecka zależy...
a na becikowe czekałam 4 tygodnie i pewnie do tej pory bym czekała bo mieli na konto przelać i nie przelali tylko były w MOPSIE do odbioru
 
Ostatnia edycja:
Do góry