reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Rany dziewczyny nie uwierzycie - mamy kolejne dwa zabki :szok: Krzysiek byl tak wredny wczoraj i dzisiaj że mi się to podejrzane wydawało teraz znów płacze zaglądam a on ma juz lewego kła i po prawej stronie zab przedtrzonowy.... ja sie chyba wykończę z jego tempem :/ 4 zeby już są a inne się już szykują:/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niesamowicie te ząbki wychodzą Krzysiowi:szok:
A co do golenia to ja juz zaczynam miec problem z okolicami bikini,a co będzie później;-)
 
dla Krzysia wielkie brawa za zęby :-) szybko mu wychodzą :szok: jak tak dalej pójdzie to jak będzie miał z pół roczku to będzie miał calą szczeneczkę :-D
 
naprawde szybko mu idą te zęby :D
Ja juz po wizycie. Jestem strasznie szczęśliwa bo mała nadgoniła i waży już 2,5kg :D Powiedział, że jest ułożona już jak do porodu i żebym była spokojna, bo za tydzień moge już rodzić ;) Mam w przyszłym tygodniu zrobić badania, spakować torbę i spokojnie czekać. Następna wizyta za trzy tygodnie, bo powiedział, że nie ma sensu wcześniej, skoro wszystko jest prawidolowo a ciąża właściwie jest już dojrzała. Mam tylko cytuje "siedzieć na pupie i rosnąć, bo jestem nadaktywna". Więc moja córcia na dzień dzisiejszy jest jak najbardziej w normie.:-)
 
Witam się z Wami z kubkiem kawy:-) i Bartusiem na rękach:-D

mika niech to choróbsko pójdzie precz bo szkoda żebyś Ty i Wojtuś się męczyli tak:-( Ale może szybko przejdzie ten wirus...

Wiolcia nawet sobie nie wyobrażam wychodzenia zębów u Bartusia... Ale Krzyś pędzi z tymi ząbkami:szok: z jednej strony dobrze bo już 4 za sobą ale z drugiej współczuję z Ci bo padnięta strasznie musisz być:tak: Ale trzymaj się dzielnie tak jak do tej pory a uż niedługo Krzyś będzie w nagrode uśmiechał się do Ciebie buzią pełną ząbków:-)

koniczynka to super wiadomości ż maluszek rośnie jest zdrowy i ma się dobrze:tak: a Ty posłuchaj lekarza i usiądź i odpoczywaj:tak:

palinka już niedużo czasu Ci pozostało do wielkiego dnia:tak: jak się czujesz? ja tydzień przed porodem czułam jakiś niepokój i chodziłam jak nakręcona masz takie objawy?
 
reklama
palinka chyba jednak się nie spotkamy, bo Ty masz termin już a u mnie jeszcze jednak zostało, bo mimo wszystko dla dziecka lepiej by było jakby sobie te trzy tygodnie jeszcze posiedziało :) Ale jak to lekarz stwierdził, jakby się pośpieszyła to nie ma strachu, bo dziecko sobie już świetnie poradzi :)
 
Do góry