reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olkusz i okolice

gałązka cos ta ciąża Cię nie rozpieszcza:( tyle się musisz namęczyć... Ale ztym sercem to może warto mamy posłuchac lepiej dmuchac na zimne szczególnie w Twoim stanie...
 
reklama
E Galazka 112 to nic, mnie w ciąży skakało do 160 więc spokojnie. A zwiększyłaś dawkę magnez tak jak ci pisałam?

Z zakupów d.pa :confused2: Pojechałam na zakupy źle się poczułam, mało nie zemdlałam w Biedronce i tak mi się zakończyły zakupy ze siedzę w domu i źle się czuję od dwóch dni :crazy: Chociaż tyle, że kupiłam bodu dla Krzysia w Biedronce Disneya i zamówiłam na allegro nosidełko bo on ma ostatnio wymagania żeby go nosić:-p

sara witaj, napisz coś więcej o sobie :-)

Palinka ja jestem rocznik 85;-)
 
Pogoda rewelacja, caly dzień by się chcialo spedzić na dworze, małe porządki przy okazji zrobione. Spacerek po lesie narazie odpada bo jeszcze mokro.
Wiolcia nie strasz pogodą, i uważaj na siebie, odpocznij kobieto...
sara witaj :-)
ja jestem rocznik 85.
 
przecenilam mozliwosci sprzatania ciezarnej w 9 miesiacu - padam z nog, na szczescie wykorzystalam troche mojego mezczyzne :-)

wiolcia jakie to nosidelko kupilas? bo tez sie zastanawiam nad zakupem
 
Wiolcia z tym, że ja jestem dopiero w połowie ciąży i nie martwiłabym sie samą cyfrą, że 112 tylko tym, że ja ledwo parę kroków ujdę a mnie sie strasznie słabo robi i potem cały czas mnie już głowa boli, do tego stopnia, że wymiotuję:/
A to body w Biedronce też zakupiłam jedną sztukę dla swojego maleństwa brzuszkowego, to pierwsza nowa rzecz dla mojej niuni:-)
Współczuje ci złego samopoczucia, oby szybko sie poprawiło...może to właśnie z niewyspania...
Ja też jestem rocznik 85.
 
galazka mnie lekarz kazał zrobić EKG jak miałam zawroty głowy. Przejdz się do przychodni napewno nie zaszkodzi.
Dzisiaj piękna pogoda i całe szczęscie, bo jakoś tak bardziej optymistycznie.
Palinka ja rocznik 88. Co do sprzątania to ja w 8smym jestem i ostatnio sprzątałam caly pokój dokładnie, kuchnie, wczoraj jeszcze piecznie dwa ciasta, dziś zakupy, sałatka goście i padam wiec w pełni Cię rozumiem.........
 
ja też rocznik 85 ;-)

palinka, urszulka a gdzie chodziłyście do szkoły średniej? ;-) ależ jestem ciekawska :-D
 
Ale tutaj pusto dziś, ładna pogoda to chyba wszystkie na spacerkach :)
A ja już po kawie ale i tak śpię na stojąco. Mała z mojego skutecznie zadbała żeby mi się w nocy nie nudziło i z pęcherza zrobiła sobie worek trengowy, prawie całą noc spędziłam na kursowaniu do łazienki..Chyba mnie przyzwyczaja, że to ona rządzi i jak nie śpi to ja też mam nie spać;-)
 
reklama
palinka jak dostanę przesylkę to zdam relację z nosidełka ale w nim najlepiej trzymac dziecko jak już sobie radzi z główką czyli ok 3-4 miesiąca.

Ula witaj! Gdzie ty się podziewasz??

Galazka ja zaczęłam mieć takie problemy jak ty właśnie na początku ciąży Baran aż mnie do kardiologa wysłał i miałam nawet holtera założonego. Po konsultacjach kazano mi właśnie brać duże ilości magnezu i ODPOCZYWAĆ a gdyby się pogarszało to brać Izoptin. W stanach spoczynku miałam tętno 130 i myślałam że zaraz zejdę z tego świata więc dużo leżakowałam:/ I to tez jest wynikiem moich nadprogramowych kg ale mg i leżakowanie bardzo pomogło.

koniczynko współczuję częstych odwiedzić wc w nocy:/ Nie martw się już niedługo... potem już tylko kamienie co 1,5 godz ;)
 
Do góry