reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

jsorbek hej, widzę, że faktycznie ty niemalże łeb w łeb z eldcią. Jak się czujesz i jak samopoczucie związane ze zbliżającym się porodem :) widze, że jeden masz juz za sobą :))))

galazka kiepsko, ale zgadzam się, że czasem antybiotyk może zrobić sporo szkody :/ a do kogo chodzisz prywatnie??
 
reklama
galazka współczuję ci że tak mała choruje :-(

Hejka

O jak ja dawno na otwartym nie byłam :)))
noooooo! :tak:


mamobartuli doszłyśmy do wniosku z dziewczynami, że dałaś się nam poznać, dużo z nami piszesz więc zapraszamy na zamknięty wątek!! sprawdź priva i poznaj nas lepiej :-)
 
hehe dzieki :) tak, a ja teraz próbuję, choć trochę zamknięty nadrobić,a tu cisza ...

eldcia jak tam??

galazka co z Julcia ??

ok kobietki, ja się grzecznie pożegnam. Jutro jadę do Klucz :) odezwę się w niedzielę :) miłego weekendu i dużo zdrówka dla chorowitków !!!!
 
Ostatnia edycja:
mamBartuli ja w takim razie życzę bardzo miłego weekendu:) Odpocznij sobie w troszkę spokojniejszej okolicy:)

Gałązka oj te choróbska są najgorsze a na dodatek idziesz do lekarza a on od razu faszeruje masą antybiotyków...

Jsorbek jak samopoczucie?
 
a u mnie cisza wczoraj myślałam że akcja sie rozwinie a tutaj spaliło jak to się mówi na panewce:/ a wczoraj juz miałam dośc poważne bóle przynajmniej mi się tak wydawało ale weszłam pod prysznic i hydromasaż zrobił swoje bo wyszłam potem jak nowo narodzona... A mój mąz się juz cieszył że będziemy rodzić....

Idę jakies śniadanie zjeść:)
 
mamaBartuli - kilka dni temu już myślałam ze się zaczyna powoli ale przeszło wszystko i nic - teraz jestem bardzo nawet nie wiem jak to okreslić rozgoryczona, zła rozczarowana bo juz myślałam ze się zaczyna a tu taki psikus :(((

Eldcia - trzymam mocno kciuki :))))
 
jsorbek co się odwlecze to nie uciecze.
Mnie położna za pierwszym razem wyliczyła termin na 1 pażdziernika. Zrobiłam wielkie oczy i mówie do niej, że to nie ciąża słonia i raczej niemożłiwe musiałabym w ciąży 15 miesięcy chodzić. Dopiero wtedy się połapała, że zamiast odejmować ileś tam miesięcy to jeszcze dodała:-)
 
reklama
Do góry