reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

mika dobrze, że tylko taka lekka gorączka. I niech taka pozostanie!!!!! no ja już się psychicznie nastawiam na przyszły rok. Póki co moje dziecko w wieku lat 3 ma za sobą ... 2 katary. Z czego jeden 2 lata temu, a drugi z końca zeszłego roku. Więc średni bilans

galazka co u Was?? jak się czujecie ??

spokojnej nocy !!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
oo mamoB. to bardzo mało ci chorował :-) właściwie to wogóle, bo katar to nie choroba :tak: moja przez 4lata była 2razy chora, raz przeziębiona :-) więc właściwie wogóle mi nie choruje :tak:
no i teraz ją choróbsko próbuje rozłożyć ale walcze ;-)
 
dzisiaj sporo lepiej! :szok: czyżbym wygrywała z chorobą? :-) temp spadła sama z siebie do 36,7 :-D katar już mały :-D ale mimo to na wszelki wypadek sie jutro przejdziemy do lekarza :tak:
 
no ciekawe czy mi się dzisiaj uda :)
witam, młodzian jeszcze śpi, więc mam spokój :) jak u Was kobietki?? u nas Bartek wołał nas w nocy, cwaniaczek. Wczoraj nad ranem coś go obudziło i zabrałam go do nas, to dzisiaj się chciał wkręcić. Ale nie dałam się :no:
 
hehehe ale tu ciiiiisza - jak nigdy :) No tak eldcia urodziła, koniczynka ma odpoczywać a Mika zaginęła ;)
MamoB widzę, że Bartuś to niezły cwaniaczek :)) Dobrze, że się nie dałas a podejrzewam że ciężko było odmówić patrząc na te jego piękne oczęta :)
Ja mam ostatnio problem z jajnikami tzn już kilka dni czuję ból jak na okres, ale okresu ani widu ani słychu:/ Do tego jestem osłabiona, jest mi niedobrze... eh u was po porodzie też się tak długo okres rozkręcał?? Tzn mam nadzieję, że to na okres... Poza tym wszystko dobrze, Kris śpi więc mam czas do was napisać :)

Słyszałyście coś może o restauracji Capri z Olkusza?? Interesują mnie zwłaszcza ciasta i słyszałam, że można kupić biszkopty u nich. Czeka mnie pieczenie 11 ciast na chrzciny więc wolałabym sobie to jako ułatwić...
 
hej wiolcia :) jaki śliczny Krzyś w podpisie :D wiesz co z okresem to u mnie było tak dziwnie. Ja nie karmiłam w ogóle piersią i właściwie spodziewałam się go szybko. I tak jak piszesz, chyba gdzieś w momencie owulacji bolały mnie jajniki i generalnie niefajnie się czułam. Miesiąc po porodzie dostałam okres, jak mi się wydawało. Trwał krótko i było go niewiele. Potem byłam u gin na kontroli, powiedziałam jej o tym. Zdziwiła się, no ale stwierdziła, że może mi się udało, bo generalnie pierwszy @ po porodzie to masakra. Ale chyba jednak to nie był @, bo kolejny dostałam 3 miesiące po tym niby pierwszym i to była masakra. Boleć to może nie bolało, ale ilość mnie zaskoczyła... krwotok normalnie. A potem już brałam tabletki, więc było regularnie. Ale jak Ci jest słabo i niedobrze to machnęłabym sobie morfologie. Bo to może byc jakaś lekka anemia.

co do Bartka to nawet nie poszliśmy do niego. Ewidentnie cwaniaczek chciał z nami spać. I szybko przestał wołać i spał dalej ;) on miał tak, że przez miesiąc wołał mojego męża i ten musiał kłaść się obok niego dopóki ten nie zasnął. Zaczęło się oczywiście od tego, że czegoś się przestraszył. A potem się już przyzwyczaił i trzeba było odzwyczajać... oj łatwo nie było ;)
aaa dzisiaj w ogóle stwierdziłam, że mam dobre dziecko ;) dałam mu owoce i nagle przybiega do mnie z kawałkiem mandarynki i mówi "proszę mamusiu, zjedz sobie". No więc wzięłam, podziękowałam i jak włożyłam do ust się zorientowałam, że chyba owoca zdeptano, zmiętoszono i dopiero mi oddano ;) doooooooobre dziecko ;)
ale się napisałam... ;)
hop hop dziewczyny ;) ja zmykam spać :)
 
Jak ja uwielbiam opowiadania o Twoim synku!! :D Siedzę i pluję na monitor ze śmiechu, hehehe jaki on jest agencik mały :D Ale fakt dobre dziecko - w końcu intencje miał dobre ;) A że mu się zawieruszyło gdzieś po drodze... to już inna bajka :)

Co do @ to dziś wybieram się zrobić morfologię bo faktycznie może to lekka anemia, otatnio nie bardzo mam czas jeść wiec wszystko jest możliwe. Ja już bym nawet chciała, żeby ta "masakra" była za mną bo ból na @ mnie już wykańcza:/ 5 dzień mnie już tak boli i dalej nic...
A tak poza tym mój Krzyś szalał całą noc - no nie da się matce wyspać ale za to teraz śpi jak zabity tylko, że ja muszę ię niedługo na busa zbierać :]
 
reklama
eee no wiola, jesteśmy ale na zamkniętym ;-)

Wiolu ja kupowałam tam 2 razy torty i były pyszne :tak: ciasta też są stamtąd dobre. Ale bardziej polecam Jagodziankę na Kazimierza :tak: tam mają straszne pyszności!
a okres dostałam przy Dominice chyba dopiero jak miała pół roku, a przy Wojtku jak miał 4mies :tak:

hahah mamoB pyszna musiała być ta mandarynka :-D
 
Do góry