reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Dzień dobry
Heksa łącze sie w bólu-Moj M tez z tych wożących tyłek autem, nie lubi chodzić. Za to Mlody uwielbia :-) wózek jest beee!
Jak wizyta u fryzjera?? Zadowolona??
Ja wybiorę sie na początku sierpnia, czyli już za chwile :-)

Ja na 15 do pracy :-( masakra!!

Aaaa i dziś w żłobku bez płaczu. Udało sie nam go zająć, zagadac i uciekam niepostrzeżenie :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
inka85 gratuluje pożegnania bez płaczu!! Brawooo!!! Fryzjer ja ich nie lubie i oni chyba mnie tez, takie scięcie zrobiła ze nic sie nie zmieniło, tylko włosów nie moge ogarnąć spiełam w ogon i do lustra nie zaglądam bo płakać sie chce. Urlopiku zazdroszcze, ze juz tuz tuż ja sie nie moge doczekac.
 
Hehe no to Inka heksa ja mam szczęście, że mój chce po górkach chodzić i że mała też chętnie - ale ona pewnie dlatego, że na każdą wycieczkę robimy jej mapę i szukamy jakiegoś skarbu ;)

Rok temu była wspólna propozycja wycieczki mam z BB na Chojnik ale nie wypaliło niestety bo ciężko wszystkie mamy było zgrać :(
 
Witam o poranku.
No te wspólne inicjatywy są ciekawe ale rzadko udaje się je zrealizować
Ja staram się z dzieciakami troszkę łazić, ale one wola kolegów i zabawy na boisku a nie z mamą łazić.:-D
Uciekam na kawunie.
 
Jestem za!!!!!!!
Tylko wiecie jak u mnie z wolnym cieżko :-(
Gratulujemy Ignasiowi :-) zdolny chłopak!

Heksa tak naprawdę to jest nas kilka tylko niektóre sie obijają i nie piszą.
 
Anrad gratulacje dla Ignasia! - zdolne te nasz dzieci ;)

No fajnie by było wyjść ale czy się uda??? Inka może jak będziesz mieć grafik spróbujemy coś pozgrywać terminy?
 
reklama
No ja wierze, ze nie piszą a na spotkanie się zbiorą i przyjdą :-D;-)
Siła perswazji. ja od razu grzecznie melduje że od 01.08 do 06.09 wyłączone mam weekendy bo wyjeżdżam już 9.08 w sierpniu a pierwszy weekend września to nie potrafię określić pewnikiem za rzeczami dla córy do szkoły będę biegała.
W tygodniu pracuje do ok 15.
 
Do góry