reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

z plasteliny wyszly kuleczki a pozniej wyscielal plastelina foremki do piaskownicy tak wiec wyszedl kon i swinka:-D:-D:-D
ale zdj niestety nie zdazylam porobic:no::no:
no to ladnie ta twoja siostre trzymaja nie ma co:no:
 
reklama
hej hej hop hop
gdzie wy jestescie babiska:confused:
dzis dzien ojca a nie mamy to czemu was nie ma:confused:
u nas sliczna pogoda u was zapewne tez:-D
niestety z mlodym mamy wycieczke do lekarza:sorry2:
po tych bakusiach dostal wysypki i nie chce mu zejsc niestety
podejrzewam ze bez elocomu sie nie obejdzie:dry::dry::dry:
znow:dry:
 
hejka
u nas upal a ja zdycham bo dostalam @ :wściekła/y:
jeszcze na dodatek roboty na dachu sie dzisiaj zaczely wrrr...
a moja Mala nie ma cos apetytu - zjadla mi teraz tylko 60ml i ma juz dosc :szok:

dostalam sms od siostry ze jest juz pod kroplowka wiec licze ze wreszcie cos sie rozkreci i urodzi :-)

Natalineczka555 > to cuda mu wyszly sliczne :-)
oooo oby mu szybko to zeszlo > powodzenia!
 
no ja jestem:-) właśnie sie dowiedziałam że w moim autku padło sprzęgło- części + naprawa= 700 zł. niech to szlag jasny weźmie, skad mam wytrzasnąć tyle kasy...

ZUZKA dawaj jakies info co u Twojej sis- juz maluch na świecie?

NATALINECZKA- mój Sebek ciagle sie wysypuje, cokolwiek zjem innego.... Dałam spokój, licze tylko na to że z czasem te objawy zaczną mijać i alergie sie cofną. Aż się boję co będzie kiedy zacznę mu podawać jakieś inne pokarmy poza moim mlekiem....ufff
 
hejka
u nas upal a ja zdycham bo dostalam @ :wściekła/y:
jeszcze na dodatek roboty na dachu sie dzisiaj zaczely wrrr...
a moja Mala nie ma cos apetytu - zjadla mi teraz tylko 60ml i ma juz dosc :szok:

dostalam sms od siostry ze jest juz pod kroplowka wiec licze ze wreszcie cos sie rozkreci i urodzi :-)

Natalineczka555 > to cuda mu wyszly sliczne :-)
oooo oby mu szybko to zeszlo > powodzenia!
no to &&&&&& oby teraz juz szybko poszlo
pisz co tam u niej juz:tak::tak::tak:

a co tu dzisiaj takie pusteczki:confused:
cos was chyba z domku wyciagnelo:confused::-D:-D:-D:-D

mlodzi sie wychasali a ja znow zapomnialam wziac tabletke:cool::cool::cool:
moj czarek jest coraz bardziej niegrzeczny
uczy sie wszystkiego od mojego brata, niestety nie uczy sie tych dobrych rzeczy tylko tych zlych:dry: (czasem mam wrazenie ze wiktor tylko to potrafi)
staje sie coraz bardziej rozwydrzony
a ja jestem coraz mniej cierpliwa
 
ja tylko na chwile.....
URODZILA :-)
Borys 3920g i 59cm :szok:
wszystko ok z Malutkim i z siostra

dobrej nocy

no nareszcie:-):-):-)
gratulacje ciociu:-):-):-):-):-)


witam sie z ranka
zrobilam mlodemu mleko ale przyniosl mi butle pelna i powiedzial ze nie chce:eek:
i poszedl z powrotem do pokoju
ciekawe co tam robi:eek:
ja wczoraj do 12 siedzialam na tymi truskawkami a do 1 czytalam ksiazke:-D:-D:-D
dzis bede dokanczac i jedno i drugie:-D:-D
u nas sloneczko i wiatr na termo 18*
moze sie jeszcze ociepli:eek:
 
cześć dziewuszki, uhuhu ale się gwarno zrobiło, chwilkę mnie nie ma a tu takie ożywienie,jak ja Was nadrobię??
ostatnio po powrocie od rodziców mam mnóstwo zajęć, remoncik w domku, lista badań do zrobienia, szykowanie ubranek i codzienne obowiązki, zaczyna mi dnia brakować od 7 do 23ciej

mnie mdli dziś od ranka, coś czuję, że za chwilę będzie sprint do kibelka

wczoraj byliśmy z K. na usg, wchodzimy do gabinetu, doktorka mówi: "o witam, to co dziś robimy?", a mój K. wypali: "górna lewą czwórkę" więc śmiechu było co niemiara. dzidzia jest "potwierdzoną" dziewczynką, waży ok 2043 g i jak znajdę jakieś cyferki pasujące do wzrostu na tym wydruku co dostaliśmy to się pochwalę, leży łobuziara mała w poprzek!! mam nadzieję, że się obróci, niby jeszcze trochę czasu na fikołka ma, ale mnie to ułożenie martwi


NATALINECZKA I SERGEEVNA miło, że jesteście z nami:)

AL.SZYSZKOWSKA z siostrą rokowania są dobre, ale jej samopoczucie bardzo złe, wstawili implanty kości, przeszczepili mięśnie, ścięgna, nerwy na to wszystko "położyli" jej własną skórę powycinaną z bioder i ud, bardzo ją boli wszystko, zwłaszcza świeże rany po pobraniu skóry, zmniejszają też dla jej dobra dawki morfiny zastępując zwykłymi przeciwbólowymi i to też jest dla niej obciążeniem, jesteśmy dobrej myśli bo dają nam nadzieje, że będzie mieć obie nogi i za co Bogu niech będą dzięki jest jeszcze w tym amerykańskim szpitalu, martwiła się bardzo, kiedy dowieźli następne osoby po późniejszych atakach na polska bazę, nie mieli tyle szczęścia co ona

spadam do łazienki jeszcze dzis skrobnę
 
ZUZA-ANNA pogratuluj siostrze, kawał chlopa urodziła:szok:

DOBRACZAROWNICO- trzymam kciuki za Twoją siostrę, mam nadzieję że wszystko będzie szło ku lepszemu. A jak Ty się czujesz? Trochę późno na mdłości, może powinnaś powiedzieć o nch lekarzowi? Ułożeniem małej się nie martw- moja Natalka do ostaniej chwili siedziała sobie po turecku główką do góry, lekarka wypisala skierowanie na cesarkę a na ostatnim badaniu w szpitalu już okazalo się że się obróciła. Także wszystko jest możliwe do ostatniej chwili:-)
 
reklama
WitAM WITAM
dżem juz zagotowany w sloikach mam nadzieje ze zlapia i ze dzem zgestnieje:sorry2::-D:-D
jak nie to bedzie soczek:-D:-D
albo galaretka:-D:-D:-D
nie zaszkodzi tez zdrowe:-D:-D
zrobilam obiadek ale cos mi nie wyszedl i mlody nie chce jesc:eek:
mi tez nie za bardzo pasi ale coz
zaraz w koncu sie z domu wyrwiemy
o nie zapomnialam siostra prosila zeby spodnie jej zwezyc:dry:
to sie nie wyrwe dopoki nie skoncze:dry:
szkoda mi dziecka bo na dworze nie byl tylko rano troche na balkonie:sorry2:
 
Do góry