reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
sergeevna witaj, ja nie jestem jeleniogórzanką ale niestety nie ma innego forum blizej wiec musze sie tu zakotwiczyc:-p;-)
zycze owocnych staranek a moze pękniecia gumeczki albo zapomnienia tabletek na jakis wyjazd dluzdzy;-);-)
wiesz moja mama biorac tabletki wlasnie w ciaze zaszla:tak::tak::tak::tak:

a my sie nie staralismy
poprostu zamieszkalismy razem i tak jakos wyszlo:-p:-D
pozniej drugie mielismy sie zaczac starac ale juz bylo za pozno bo fasolka juz byla:tak:
niestety nie dlugo:no:
ale teraz juz jest kolejna i juz czuje ja za dobrze:-D:-D:-D
kopie jak by sie speeda nawciagal:-D:-D:-D:-D
czasem przez to zakwasy mam na brzuchu:tak:
 
o rany julek- forum nam ożyło!!!!!!!!!!!:-D

cześć nowym i starym laskom....

nie miałam czasu pisać bo mój P. ma imieniny niedługo i wpadło mi do glowy coby mu na prezent nowy telefon zakupić. Głupia nie wiedziałam tylko że wybór zajmie mi prawie dwa dni.... obejrzałam chyba z 200 szt, musiałam zrobić porównania wyposażenia i pamięci i innych bajerów. dla takiego laika jak ja to było zadanie prawie ponad siły. Ale ostatecznie wybrałam i ufff, mam to za sobą:-)

NATALINECZKA- ja swojej Natali zakładam jeszcze pieluchę na spanie, czy to w południe czy na noc, boję się właśnie że zasika łóżko i rzeczywiście- zawsze pielucha mokra, niekiedy prawie przesikana. W dzień Nata gania już bez pieluchy i mamy 100 % skuteczności w załatwianiu się na nocniczek.

ZUZKA- jak siostra, nagal w 2-paku?

DOBRACZAROWNICO- jak się czujesz, no i jak się trzyma Twoja biedna siostra?

AGABE- to chyba Ty pisałaś że Twój dał popis wieczorem- u nas to samo, Sebastian nie spal prawie cały dzień po czym wieczorem dał taki koncert że myślałam że rzucę nim o ścianę;-) Ale ostatecznie wykąpałam, nakarmiłam i położyłam spać i co dziwne poskutkowało:-D

SERGEEVNA- kopnij tego swojego w d... i powiedz mu że chcesz dzidzię:-) albo po cichu odstaw tabletki;-) zawsze potem możesz powiedzieć że stał się cud:tak: A w ogole witaj w naszym małym gronie:tak:
 
Hej!

Fatalnie się czuję - jestem przeziębiona:-( Dobrze, że chociaż synuś grzeczny:-) Siedzę z nim w domu i czekam na męża. O 15-tej dzwonił, że wyjeżdza z Legnicy, a jak zadzwoniłam przed chwilą, bo w sumie już powinien być, to powiedział mi, że jeszcze nie wyjechał. I tak jest zawsze:-(, nawet dziś, kiedy jestem chora i trochę mi ciężko samej z maluszkiem.

zuza-anna - My chcemy jechać do Dziwnowa. Byliśmy tam w zeszłym roku i spodobało się nam.

Dziewczyny, co ile chodzicie z dzieciaczkami do pediatry? Ja do tej pory pokazywałam się u pani doktor co 3 tygodnie, ale przy ostatniej wizycie wywnioskowałam, że mamy przyjść dopiero przy następnym szczepieniu, czyli za 7 tygodni.


Pozdrawiam.
 
Cześć dziewczyny,
Nie wiem czy mnie pamiętacie, dość dawno mnie tu nie było. Ale szczerze mówiąc nie miałam czasu by pisać - moje dziecko jest tak zajmujące. Wypełnia każdą sekundę mojego życia, a że na dodatek mój mąż pracuje daleko to moje życie to tylko dziecko... Muszę poczytać co tam u Was ciekawego słychać i jak maluszki rosną.
Mnie dopadła jakaś depresja, czuję że sobie nie radzę. Sebastian nie posiedzi sam nawet 5 min przez co ja chodzę głodna, nie wykąpana - tragedia!! A jak on śpi to ja śpie razem z nim bo Sebuś bez cycka spać nie pójdzie...... Zwariuje........... Cieszę się że u Was lepiej.............. Buziaki

agabe piszesz że jesteś przeziębiona. my z Sebusiem też chorujemy, może jakiś wirus???? byliśmy u lekarza i oboje jedziemy na lekach :-/ mnie już od piątku trzyma i nie przechodzi
 
Dziewczyny, co ile chodzicie z dzieciaczkami do pediatry? Ja do tej pory pokazywałam się u pani doktor co 3 tygodnie, ale przy ostatniej wizycie wywnioskowałam, że mamy przyjść dopiero przy następnym szczepieniu, czyli za 7 tygodni.


Pozdrawiam.
ja chodzilam z czarkiem tylko na szczepienia:tak:
no i teraz na bilansy bede chodzic:tak:
chyba ze widzialam ze kaszle lub ma goraczke to wtedy do lekarza a tak to tylko na szczepienia:tak:

Al.Szyszkowska czarek nie sika wszystko do nocnika idzie i tez juz tydzien bez pampokow jedziemy a na noc jak go zaczelam oduczac to tez bez pampka jak juz to na calosc:-p i budzi mi sie zawsze w nocy i robi siku do nocnika i idzei spac dalej:tak::tak:
wczoraj padl mi w aucie i spal juz do rana mysle ze byl juz tak wymeczony ze poprostu nie chcialo mu sie wstac albo nawet nie poczul, trudno, wszystko juz wyprane i wysuszone:tak:
do pampkow na pewno nie wroce:no::no:
no i w lozeczku obowiazkowo cerata oczywiscie w razie czego:tak:

mlody bawi sie plastelinka:-D:-D
narazie robi kuleczki, i cos tworzy ciekawe co to bedzie:sorry::-D
 
Hej dziewczyny.
Widzę, że nowe mamusie przybyły, super:-)
Alexandriaa oczywiście, że Cię pamiętamy:tak: Oj naprawdę współczuję ciągłego siedzenia z dzieckiem. Moja czasami też jest marudna, a zwłaszcza ostatnio i muszę ciągle ją czymś nowym zajmować, bo w przeciwnym razie się nudzi i bucy.

Agabe ja chodzę do pediatry co 6 tygodni, tak jak szczepienia, a Tobie kazali chodzić co 3 tygodnie, czy tak sama chodzisz z własnej woli?
Też mi sie podoba w Dziwnowie;-)
Al.Szyszkowska fajnie, że Natalka oducza się już siusiania w pieluszki. Teraz lato więc pewnie dobrze jej pójdzie;-)

Zuza-Anna zostałaś w końcu ciocią?

Pozdrawiam Was wszystkie:tak:
 
Witajcie wieczorkiem
Mala juz lula więc ja wreszcie korzytsma z wolnej chwili...
Bylysmy na spacerku i malych zakupkach. Gorąco na maksa!

sergeevna > to szybko zamierzacie wracac! Ale mnie to cieszy jak ludzie chca wracac do polski :tak:
Moze nie jest u nas latwo ale jak ktos chce to da rade i mozna zyc w przyzwoitych warunkach wiec nie ma co narzekac.
My siedzimy w nl doslownie z przypadku bo tak nigdy sama bym sie nie zdecydowala na wyjazd :-)

Natalineczka555 > pelna energi ta Twoja dzidzia :-)

Al.Szyszkowska > no wreszcie sie pojawilas Kobietko ;-)
no fajnie nasze forum sie rozkreca i oby tak dalej!
To wypasiony prezencik swojemu P. kupiłas :-) Napewno bedzie zadowolony!
ja niestety nie mam tak latwo bo moj M. jest cholernie wybredny i wszystko musi sam wybrac i ocenic bo inaczej to nie bedzie zadowolony wrr...
az mnie czasami tym wkurza :wściekła/y:

agabe > DUZO ZDROWKA!!!
no tak to juz jest z facetami... ja tez nieraz czekam na swojego bo niby "juz wyjechalem z pracy"
a pozniej wraca po godzinie i mowi ze przypomnial sobie ze na myjke mial jechac!:sorry:
to mnie zaskoczylas z tym pediatra! co 3 tygodnie? :szok:
ja ze swoja coreczka bylam jak narazie dwa razy he raz chyba miesiac po tym jak wyszlysmy ze szpitala bo Mala jest anemiczka i musze to kontrolowac a pozniej w polowie kwietnia przy szczepieniu i do tej pory nic.... ale rosnie zdrowo i nie uwazam zeby bylo czym sie martwic. Anemie jej kontroluje i jak cos to kontaktuje sie prywatnie telefonicznie z lekarzem i do ortopedy chodze na kontrole i tyle :-)

Alexandriaa > Witaj ponownie! stesknilysmy sie tu za Toba :-)
Nie łam sie - Kazda z nas ma ciezsze chwile i brakuje nam sil ale te nasze dzieciaczki to takie cudenka ze musimy byc dla nich twaarde!
zagladaj do nas czesciej i pisz co u Was.
ojjj i dla Was tez DUZO ZDROWKA!!!

Natalineczka555 > i jakie kombinacje wyszly z plasteliny?

mona124 > hehe moja tez "bucy" :-D

ale super ze Wasze maluchy tak sobie radza bez pieluchy! az sie zastanawiam jak nam to wyjdzie i juz sie boje hehe

no a moja siostra dalej z brzuchem! mowi ze juz ma go miedzy kolanami tak nisko....
 
reklama
Do góry