reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

juz wiem ze mamy :tak::tak::tak:

mlody znow poszedl spac
zaczal marudzic ze chce kupe troszke popierdzial ale nie zrobil znow zaczal jeczec i mowi ze chce spac wiec go polozylam zalozylam tez pampersa w razie jakiejs nieprzewidywanej sraczki
jejku zeby wyzdrowial:-:)-:)-:)-(
 
reklama
NATALINECZKA- szkoda Twojego malucha... Może to jakiś wirus rota? jak wymioty i gorączka to by się zgadzało... Dużo dawaj mu pić. no i właśnie coś na zbicie temperatury. A słuchaj ten nurofen to od jakiego wieku jest? i to czopki czy syrop- bo ja ostatnio szukam czegos dla Natalki żeby nie w czopach było.

ZUZKA- dawaj do nas, u nas przyjemny chlodek. A swoją drogą jak takie masz zawroty i słabo się czujesz to może poza upałami winne jest jeszcze coś....może jakaś wpadka;-)
Pij dużo wody i staraj się nie przemęczać bo siłęmusisz dla córci mieć.

A u mnie dziś dzień z prasowaniem- przyniosłam sobie ze strychu wysuszone pranie i taka góra wyrosła że nie wiem z której strony do niej podejść. zaraz dziecka spać pójdą to sie wezmę....ależ mi się nie chce.

Mój P. dziś raniutko z Sebastiankiem u ortopedy był na kontroli- wszystko ok:-) Tym razem przezornie od razu się zarejestrowalośmy na kolejny termin:tak: we wrześniu! teraz muszę uzbierać na szczepienie- podrożalo w mojej przychodni do 200 zł:wściekła/y:

Sebastian kończy dziś 5 miesięcy:szok: nawet nie zauważyłam kiedy to zleciało.... I na tę okazję walnął sobie taką kupę że body, rajstki, kaftanik, spodenki- wszystko do prania!!! Katastrofa ekologiczna:-D Lecę mleczarnie uruchomić...
 
zwymiotowal mi narazie tylko raz
wlsanie wstal przed chwila ze chce baje ogladac
wiec oglada baje
dzis ma dzien dzicka nie bede sie z nim klocic:no:

a co do nurofenu jest od 3 miesiaca zycia:tak:
i moj czarek jak to pierwszy raz wzial to chcial jeszcze bo tak mu smakowalo
ja mam truskawkowy i to syrop taki, zawiesina jakby:tak:
 
hehe
Al.Szyszkowska > wpadka to napewno nie, raczej to te cho... dni w miesiacu wrrr....
ja dzisiaj olewam prasowanie, sprzatanie i gotowanie.... nie ucieknie > jutro tez jest dzien! :-D
hoo Sebus zrobil prezencik na 5 mc :-)

no ja tez mam nurofen w syropie bo mi lekarka dala do podstawowej apteczki dla Malej jak wyjezdzalam z PL....
ale na szczescie jeszcze nie musialam z niego korzystac....

kurcze jak tak dalej bedzie to faktycznie uciekne do Was :cool2:
 
reklama
Do góry