reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

hej babki co sie z wami dzieje:confused:
gdziescie wybyly:confused::confused:
juz mi sie tu meldowac:-p:-p:-p


ja wreszcie mam spokoj mlody w lozeczku wykapany zasypia
a mnie cos zamula chyba po tym dzisiejszym obiadku:sorry2:
albo z glodu:sorry2:
byla u mnie ciocia przed chwila prezent na urodziny mi dac
m jej powiedzial ze w czerwcu mam:sorry2::-D:-D
ja mu dam ze dat nie pamieta:-D:-D:-D:-D:-D
dostalam taki fajny cisnieniomierz na reke jak znajde na allegro to wkleje
i termometr do tego taki z miekka koncowka elektryczny bo gratis byl:tak::tak:
ale super bo z zamiarem kupna cisnieniomierzu nosilam sie juz łochoho:-D:-D:-D

zaraz sie za ksiazeczke zabiere a w miedzyczasie bed meczyk ogladac:-D:-D
 
reklama
hej

Moja siostra urodzila :) Maluch jest uroczy!
Wszyscy sie ciesza razem z nia. Juz pare godzin po porodzie moja mama z siostry dzieciakami Seba 15l. i Kinga 9l. pojechali do nich do szpitala :)
A Szwagier jutro przyjedzie bo niema go w kraju...

A u mnie traagicznie!!!!
Wczoraj rano wstalam zrobic Malej mleko i troche krecilo mi sie w glowie ale myslalam ze poprostu jeszcze sie dobrze nie obudzilam wiec nakarmilam dziecko i polozylysmy sie jeszcze troche spac... Gorzej niestety bylo pozniej bo bylam sama z Mala w domu i prawie zemdlalam w lazience i ledwo na nogach sie trzymalam :(
wiec zadzwonilam po swojego M. i biedak musial szybko przyjechac i zajac sie Malutka a ja caly dzien w lozku lezalam...
czulam sie okropnie! Dzisiaj jest juz troche lepiej wiec wstalam a moj M. do pracy pojechal...
W dodatku u nas upaly na maksa! Wczoraj i dzisiaj... w domu mam 22,5st. :( a markizy i rolety opuiszczone i i tak goraco wrrr...
nawet niemam ochoty wychodzic na to slonce bo chyba od razu bym padla...
 
Wlasnie siostra mi napisala ze dostala juz zastrzyk na zatrzymanie pokarmu wiec jestem spokojna :)
Niestety ona nie moze karmic bo w poprzednich ciazach miala straszne problemy z cycami i tylko ladawala co chwile w szpitalu....
oby teraz bylo juz ok!
 
dobraczarownica > ooo jaka juz fajna dziewczynka w Twoim brzusiu :-)
mnie mdlilo juz miesiac przed porodem! okropnie! a pare dni przed porodem w szpitalu to nawet juz zjesc nic niemoglam bo od razu kibelek :wściekła/y:
a lekarze tylko rozkladali rece i mowili ze taki nasz (moj i brzuszka) urok i nie moga nic poradzic bo wszystko jest ok i niewiedza dlaczego tak rzy... hehe
tak wiec przetrzymaj to! duzo sily zycze!
jak dobrze ze lekarze maja takie dobre rokowania dla Twojej Siostry! Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze i obie nogi byly sprawne!
Bol musi byc okropny az przykro myslec co ona biedna przezywa....

Al.Szyszkowska > no kawal chlopa hihi az sie zdziwilam :)

Natalineczka555 > kurcze dziewczyno jaki Ty talent masz! Ja z ledwoscia radze sobie z podstawowymi rzeczami w kuchni hihi
podziwiam Cie za te sloiki! :)
to kiedy masz urodziny? przyznaj sie ;)
 
hej

Moja siostra urodzila :) Maluch jest uroczy!
Wszyscy sie ciesza razem z nia. Juz pare godzin po porodzie moja mama z siostry dzieciakami Seba 15l. i Kinga 9l. pojechali do nich do szpitala :)
A Szwagier jutro przyjedzie bo niema go w kraju...

A u mnie traagicznie!!!!
Wczoraj rano wstalam zrobic Malej mleko i troche krecilo mi sie w glowie ale myslalam ze poprostu jeszcze sie dobrze nie obudzilam wiec nakarmilam dziecko i polozylysmy sie jeszcze troche spac... Gorzej niestety bylo pozniej bo bylam sama z Mala w domu i prawie zemdlalam w lazience i ledwo na nogach sie trzymalam :(
wiec zadzwonilam po swojego M. i biedak musial szybko przyjechac i zajac sie Malutka a ja caly dzien w lozku lezalam...
czulam sie okropnie! Dzisiaj jest juz troche lepiej wiec wstalam a moj M. do pracy pojechal...
W dodatku u nas upaly na maksa! Wczoraj i dzisiaj... w domu mam 22,5st. :( a markizy i rolety opuiszczone i i tak goraco wrrr...
nawet niemam ochoty wychodzic na to slonce bo chyba od razu bym padla...
moze to od tych upalow:tak::tak::tak:
dobrze ze m mogl przyjechac u mnie to niemozliwe niestety:sorry2:
a podziwiac nie ma mnie za co kochana truskawki i cukier do gara i gotujesz pozniej wlewasz do sloikow i odwracasz do gory dnem, ja jescze zagotowuje zeby lepiej zlapal
zadna filozofia
uwierz mi talent kulinarny to ma moj m a ja mam dwie lewe rece:-D:-D:-D:-D
no i gratulacje ciociu
superasne wiesci:tak::tak::tak::tak:

jetem jestem my dzis do 9.30 pospalismy:tak::tak::tak:
z malymi przerwami;-)
mlody jakis taki cieply mi sie wydawal i pije na potege
ja mu tempke mierze a tu 38,2:szok::szok::szok:
no masakra zaraz mu jeszcze raz zmierze jak nie spada to nurofen i caly dzien w domku:sorry2:
kude mam nadzieje ze to nie zadna choroba bo nawet kasy na leczenie nie ma:no::no:
mialam dzis na glukoze jechac ale nici bo nie mam z kim mlodego zostawic:no:
a mlody od rana mi sieo balkon upomina:sorry2:

godzine temu poszedl spac znowu
bidulek zwymiotowal mi cale mleko :-:)-(
ale nich spi bo podczas snu sie szybciej zdrowieje dzis lekka dietka
sucharki i gorzka ciepla herbatka lub woda ciepla
nic slodkiego
pozniej moze jak nie bedzie mi juz wymiotowal to dam mu krakersiki juniorki
zobaczymy z ta goraczka jak wstanie
narazie nic mu nie dawalam:no:
oby to bylo tylko przejsciowe:no:

a ja siedze jak na szpilkach wszystko powylaczane w domu zeby w razie co slyszec czy mu sie nic tam nie dzieje
 
Natalineczka555 > no moze i nie filozofia hihi ale z moim zapalem do takich rzeczy to poprostu nie mozliwe ;-)
38? :szok: oby mu szybko przeszlo! Niech odpoczywa i zdrowieje!
 
a ja zastanawiam sie co tu przez weekend robic....
obiecalam M. ze nie bede planowac jakichs dluzszych wycieczek i wyjazdow wiec musze cos wymyslec na miejscu hihi
najchetniej to bym poszla na dluugi spacer po praku (w cieniu hihi) ale cholercia jak narazie to tutaj nie widzialam zednego praku :(
 
reklama
Do góry