reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Inka nie ma juz regionizacji czy jak to sie zwie ;-) zapisujesz dziecko tam gdzie chcesz i przed porodem musisz podac w szpitalu do jakiej przychodni bedzie chodzil Maluszek aby mogli wyslac tam zawiadomienie zeby przyszla do Ciebie polozna :-)
 
ja tez sie martwiłam jak to bedzie, ale wlasnie jak wypelniala polozna ze mna wywiad przy przyjeciu do porodu pytala, jaka przychodnie wybrałam dla dziecka.Pozniej po kilku dniach polozna sie pojawila i juz zalozyla Malej zeszycik;)
AAAaaaa i my jestesmy na Ogińskiego i najczesciej dr. Żelaśkiewicz wlasnie. Inka a ta obok, jak mowisz na Wiejskiej to jest jedna całosc,tylko ze w tej od rzeki przyjmuja specjalisci, typu: gin, ortopeda, okulista, dermatolog itp...........
 
dzięki za pomoc!!
tylko u mnie to chyba bardziej zagmatwane się będzie wydawać, bo każde z nas ma inny meldunek, a mieszkamy gdzie indziej, dziecko zamelduję...no właśnie tu mamy problem, ale chyba tam gdzie ja mam meldunek. rodzić będę w lubaniu- więc podam oczywiście tam że wybieram przychodnię w JG na Ogińskiego a jeśli chodzi o wizytę położnej to będzie musiała przyjeżdżać do nas gdzie obecnie mieszkamy- a nie gdzie jesteśmy zameldowani :-)
trochę zagmatwałam ale myślę, że jakoś sobie z tym poradzimy!!
 
Inka ja tez mialam takie krecenie ;-)
my mielismy dwa rozne adresy ale Mala zameldowalam tam gdzie ja bylam mimo ze wcale tam nie mieszkalismy :-) przychodnie tez wybralam w innym miescie a poloznej podalam jeszcze inny adres do wizyt :-D
Przed porodem jak bedziesz wypelniac dokumenty to podaj przychodnie do ktorej chcesz zapisac dziecko i adres do wizyt poloznej pod ktorym bedziecie dostepni, bedziecie mieszkac ;-)
Uwierz mi ze nie ma co sie takimi rzeczami martwic bo tak czesto jest i pielegniarki o tym wiedza i nawet pytaja wprost pdo jakim adresem bedziecie zeby mogla do Was przyjsc polozna....
a nawet jezeli to nic sie nie stanie jak troche Was poszuka i bedzie pozniej :-D u nas sama sie nie spieszyla
 
dzięki za pomoc!!
tylko u mnie to chyba bardziej zagmatwane się będzie wydawać, bo każde z nas ma inny meldunek, a mieszkamy gdzie indziej, dziecko zamelduję...no właśnie tu mamy problem, ale chyba tam gdzie ja mam meldunek. rodzić będę w lubaniu- więc podam oczywiście tam że wybieram przychodnię w JG na Ogińskiego a jeśli chodzi o wizytę położnej to będzie musiała przyjeżdżać do nas gdzie obecnie mieszkamy- a nie gdzie jesteśmy zameldowani :-)
trochę zagmatwałam ale myślę, że jakoś sobie z tym poradzimy!!
Inka nie martw sie na zapas, do mnie polozna zadzwonila, i pytala czy moze byc i o ktorej godz i pytala o adres, wiec moze i u was tak bedzie;)
 
reklama
dzięki dziewczyny, w sumie się tym nie martwię bardziej mnie to śmieszy :-), że takie zagmatwanie jest i pewnie później będzie jeszcze większe... bez ślubu, z innymi nazwiskami... chyba trzeba w końcu zmusić M do jakieś konkretnej deklaracji, bo tak dalej być nie może, sama się w końcu w tym wszystkim pogubię :-D
 
Do góry