reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
faktycznie pusto...
ja na szczęście od dziś mam weekend więc może będę częściej zaglądać!!

chciałabym zapytać o dobrą przychodnię, lekarza pediatrę w JG. wiem, że mam jeszcze sporo czasu ale już teraz postanowiłam zasięgnąć opinii innych mam, kogo polecacie ??
 
no właśnie o tej przychodni myślałam, bo jest własnością szefa mojego M i pewnie ta znajomość czasem się przyda!
a jakieś konkretne nazwisko możesz polecić ??
 
dziękuję za pomoc, mam nadzieję, że inne mamy też się w tej kwestii wypowiedzą! (Aga nie ukrywam, że liczę na Ciebie, że znajdziesz chwilkę żeby tu zajrzeć i podać swój "typ")

edit: czy o tą przychodnię Ci chodziło? bo tam z tyłu- ul.Wiejska (jakby bliżej rzeki) jest jeszcze jedna!
 
Ostatnia edycja:
Paulina..:) To zależy...:)
Ale powiem tak - my tez na Ogińskiego i tez dr Ż. Bardzo ja cenię, bo jest ludzkim lekarzem, nie obraża się za dzwoninie na komórke i moge prośby w stylu...paaaani doktor, na cito potrzebuje skierowania:) I otwarcie mówi jak stwierdza, że dziecku potrzeba konsultacji. Słucha rodzica, co ja bardzo cenię. Aaaa...i nie obraża się na Franka za rzyganie w gabinecie. To tez bardzo cenię (wiem, ze dużo "cenię", ale inaczej sie nie da;-) )
Super babeczka:)
 
reklama
Do góry