reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Inka nie ma juz regionizacji czy jak to sie zwie ;-) zapisujesz dziecko tam gdzie chcesz i przed porodem musisz podac w szpitalu do jakiej przychodni bedzie chodzil Maluszek aby mogli wyslac tam zawiadomienie zeby przyszla do Ciebie polozna :-)
 
ja tez sie martwiłam jak to bedzie, ale wlasnie jak wypelniala polozna ze mna wywiad przy przyjeciu do porodu pytala, jaka przychodnie wybrałam dla dziecka.Pozniej po kilku dniach polozna sie pojawila i juz zalozyla Malej zeszycik;)
AAAaaaa i my jestesmy na Ogińskiego i najczesciej dr. Żelaśkiewicz wlasnie. Inka a ta obok, jak mowisz na Wiejskiej to jest jedna całosc,tylko ze w tej od rzeki przyjmuja specjalisci, typu: gin, ortopeda, okulista, dermatolog itp...........
 
dzięki za pomoc!!
tylko u mnie to chyba bardziej zagmatwane się będzie wydawać, bo każde z nas ma inny meldunek, a mieszkamy gdzie indziej, dziecko zamelduję...no właśnie tu mamy problem, ale chyba tam gdzie ja mam meldunek. rodzić będę w lubaniu- więc podam oczywiście tam że wybieram przychodnię w JG na Ogińskiego a jeśli chodzi o wizytę położnej to będzie musiała przyjeżdżać do nas gdzie obecnie mieszkamy- a nie gdzie jesteśmy zameldowani :-)
trochę zagmatwałam ale myślę, że jakoś sobie z tym poradzimy!!
 
Inka ja tez mialam takie krecenie ;-)
my mielismy dwa rozne adresy ale Mala zameldowalam tam gdzie ja bylam mimo ze wcale tam nie mieszkalismy :-) przychodnie tez wybralam w innym miescie a poloznej podalam jeszcze inny adres do wizyt :-D
Przed porodem jak bedziesz wypelniac dokumenty to podaj przychodnie do ktorej chcesz zapisac dziecko i adres do wizyt poloznej pod ktorym bedziecie dostepni, bedziecie mieszkac ;-)
Uwierz mi ze nie ma co sie takimi rzeczami martwic bo tak czesto jest i pielegniarki o tym wiedza i nawet pytaja wprost pdo jakim adresem bedziecie zeby mogla do Was przyjsc polozna....
a nawet jezeli to nic sie nie stanie jak troche Was poszuka i bedzie pozniej :-D u nas sama sie nie spieszyla
 
dzięki za pomoc!!
tylko u mnie to chyba bardziej zagmatwane się będzie wydawać, bo każde z nas ma inny meldunek, a mieszkamy gdzie indziej, dziecko zamelduję...no właśnie tu mamy problem, ale chyba tam gdzie ja mam meldunek. rodzić będę w lubaniu- więc podam oczywiście tam że wybieram przychodnię w JG na Ogińskiego a jeśli chodzi o wizytę położnej to będzie musiała przyjeżdżać do nas gdzie obecnie mieszkamy- a nie gdzie jesteśmy zameldowani :-)
trochę zagmatwałam ale myślę, że jakoś sobie z tym poradzimy!!
Inka nie martw sie na zapas, do mnie polozna zadzwonila, i pytala czy moze byc i o ktorej godz i pytala o adres, wiec moze i u was tak bedzie;)
 
reklama
dzięki dziewczyny, w sumie się tym nie martwię bardziej mnie to śmieszy :-), że takie zagmatwanie jest i pewnie później będzie jeszcze większe... bez ślubu, z innymi nazwiskami... chyba trzeba w końcu zmusić M do jakieś konkretnej deklaracji, bo tak dalej być nie może, sama się w końcu w tym wszystkim pogubię :-D
 
Do góry