reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Bój jajników od owu, uczucie takiego jakby ciężkiego brzucha, lekkie mdłości i mniejszy apetyt (będziecie sie dziwiły, że tak wcześnie ale tak akurat miałam w każdej ciąży), rano budziłam się z godzinę przed budzikiem tak mi się siku chcialo, silne bóle głowy (jakoś przez dwa dni), mega zimno mi było popołudniami/wieczorami, piersi jakby pełniejsze, brzuch wzdęty że w spodniach ledwo się dopinam i prawie cały czas mam mokro od owulacji. A dziś się obudziłam z zatkanym nosem.

Eh miałam nadzieje ze może coś u mnie się pokryje ale chyba nie nic nie znalazłam oprócz zatkanego nosa ale mam taki polowe swojego życia :)
 
reklama
Kochana pierwszy miesiąc teraz kupiłam te bo już miałam dość wpatrywania się czy druga kreska równa czy nie . Zobacz z wczoraj i dziś :) Jeśli wyjdzie buźka to wyrzut LH nastąpił i za 24 do 48 h powinna być owu.
280FF43B-FE5D-4F28-821E-62C9818C9DCC.jpeg
BD61A2B1-000D-4B18-86B0-492CA64323B6.jpeg
 
Powiem Ci ze super sprawa
Tez ich używam, polecam ale warto się upewnić po zobaczeniu buźki, wyciągnąć patyczek i sprawdzić czy sa dwie kreseczki mocne. W tym cyklu miałam buzke, a kreseczka była zdecydowanie słabsza, na drugi dzień również była buźka i już mocna kreska, a na trzeci dalej buźka(!) ale kreseczka slabsza, więc pewnie to był dzień owulacji bo poziom lh już spadał :)
Z reguły miałam buzke tylko jeden dzień 🤔
 
reklama
Ja używam ich 1 raz i dziś 1 dzień buźka i 2 mocne kreski, nie chciałam już jutro powtarzać bo po pozytywnie niby się nie powinno ale może jutro tez zrobie dla sprawdzenia ? ;)
 
Do góry