reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Tylko to moze byc tak ze przyjde i tego samego dnia pojde....
A może o 2-3 dni za wcześnie zrobiony ? Różne historie tu się przewijają ,ja nadal trzymam kciuki [emoji110]

Stres to najgorsze co może być w ciąży . Może wróć do pracy skoro ja lubisz a jak tylko źle się będziesz tam czuła to idź na L4 . Ja tak zrobiłam w 1 ciąży . Poszłam na L4 w połowie 4 mc

Przecież coś tam widać [emoji3590] powtórz jutro powinien być ciemniejszy
 
Kochana opowiedz ile się staracie? [emoji41] Czuje ze jutro będzie piękna kreseczka [emoji7]
Oj nasza historia jest długa. O pierwsze dziecko staraliśmy się 3 lata, w końcu zaczęliśmy się badać, u mnie ok, mąż bardzo słabe nasienie. Przystąpiliśmy do in vitro i udało się za pierwszym razem, mamy córeczkę 5 lat. Potem w zasadzie nie staraliśmy się bo byliśmy przekonani ze nie ma szans na naturalna ciąże, ale dwa lata temu zle się czułam i zrobiłam test a tam dwie piękne krechy, nawet nie wiedziałam który mam dzień cyklu. U lekarza widać było serduszko i wszystko było ok, ale w 9tyg na usg okazało się ze serduszko przestało bić. Po roku wróciliśmy do kliniki in vitro po drugi zarodek i niestety tym razem nie poszło. I tak to wyglada nasza historia. Nie wiem ile dokładnie się staramy, ale jak widać długo 😔
 
reklama
Mogłaś przegapić u mnie tak było ze tylko jeden wyszedł
Pozytyw zobacz ostanie 4 są po dwa z jednego dnia dwa z 17 i dwa z 18 dc
Zobacz załącznik 1082887
Faktycznie. Może i ja powinnam dwa razy dziennie robić. Nie wiem dlaczego wieczorem nie zrobiłam... W sumie boboseksy były, tylko jak nie mam potwierdzenia w testach owu to jestem taka niepewna [emoji6]. Szkoda tylko że przed pozytywem nie było. To też wazne. Może jakiś miły plemniczek znajdzie drogę [emoji6]
Dzisiaj poprawimy jeszcze na wszelki wypadek. A w przyszłym cyklu będę brała pod uwagę że owu może przyjść później ale i wcześniej...
 
Do góry