reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Hej dziewczyny w końcu @ przyszła po tym duphastonie ahh skończę krwawić pojde do gin niech mi jakieś badania porobi bo to nie jest normalne że starasz się o dziecko @ ci się spóźnia beta i testy negatywne i jakbym tego duphastona nie wzięła to nie wiadomo kiedy ta @ by przyszła... A wiadomo nowy cykl nowe starania, potem pogadam z nim kiedy przyjść by jakiś monitoring zrobić bo w sumie w czerwcu przestałam brać antykopy cykle 28-30 dni, a może ja wogole owulacji nie mam, choć objawy i testy owu pokazywały ze jest.
 
Hej dziewczyny w końcu @ przyszła po tym duphastonie ahh skończę krwawić pojde do gin niech mi jakieś badania porobi bo to nie jest normalne że starasz się o dziecko @ ci się spóźnia beta i testy negatywne i jakbym tego duphastona nie wzięła to nie wiadomo kiedy ta @ by przyszła... A wiadomo nowy cykl nowe starania, potem pogadam z nim kiedy przyjść by jakiś monitoring zrobić bo w sumie w czerwcu przestałam brać antykopy cykle 28-30 dni, a może ja wogole owulacji nie mam, choć objawy i testy owu pokazywały ze jest.
A może owulacja Ci się przesunęła? Albo masz za długą fazę lutealną? U mnie przy normalnej owulacji kilka razy się zdarzył cykl około 40-45 dniowy. Czasami takie anomalie występują. Ale masz rację, warto zrobić panel hormonalny, bo może jednak gdzieś tkwi szkopuł, dostałabyś odpowiednie leki i byłoby już dobrze. Mi przy PCOS (bez torbieli, łagodna odmiana choroby) bardzo pomogło leczenie duphastonem (brałam w każdym cyklu 18-27 dc na wyregulowanie owulacji i wystąpienie @) oraz metforminą. Nie wiem na ile każde z osobna a na ile łącznie te leki pomogły, ale po 14 miesiącach udało się :)
 
A ja cala noc nieprzespana. Teraz Antoś z babcią i dziadziem, a ja trochę oddechu próbuje złapać. Taka jestem zestresowana że szok. Synek ma już 4 lata, ale nie zdarzało mu się tak chorować. Jesteśmy szczęściarzami z chorobami raz do roku w postaci kataru i gorączki którą od razu zbija Ibuprom. A dziś... Całą noc w okolicach 39. Robiłam mu okłady chłodne, podawałam leki i nic. Nie do zbicia. Myślałam że zwariuje. Synek na szczęście jest cudowny i cierpliwy, pozwala sobie nawet nieprzyjemne rzeczy takie jak chłodne okłady czy kąpiele w gorączce.

Jestem dziś 8dpo. Czuje lekkie szczypanie piersi. Ale jak już mówiłam ja naprawdę nie wiem czy tak mam zawsze czy może ciąża [emoji6] nie nastawiam się. Jestem też u rodziców, a tu nie mam moich żelaznych zapasów testów ciążowych więc to mnie na pewno powtrzyma przed zrobieniem jutro [emoji6]
Miłej niedzielki Kochane ,[emoji8] smacznej ogórkowej [emoji16][emoji6]
 
A ja cala noc nieprzespana. Teraz Antoś z babcią i dziadziem, a ja trochę oddechu próbuje złapać. Taka jestem zestresowana że szok. Synek ma już 4 lata, ale nie zdarzało mu się tak chorować. Jesteśmy szczęściarzami z chorobami raz do roku w postaci kataru i gorączki którą od razu zbija Ibuprom. A dziś... Całą noc w okolicach 39. Robiłam mu okłady chłodne, podawałam leki i nic. Nie do zbicia. Myślałam że zwariuje. Synek na szczęście jest cudowny i cierpliwy, pozwala sobie nawet nieprzyjemne rzeczy takie jak chłodne okłady czy kąpiele w gorączce.

Jestem dziś 8dpo. Czuje lekkie szczypanie piersi. Ale jak już mówiłam ja naprawdę nie wiem czy tak mam zawsze czy może ciąża [emoji6] nie nastawiam się. Jestem też u rodziców, a tu nie mam moich żelaznych zapasów testów ciążowych więc to mnie na pewno powtrzyma przed zrobieniem jutro [emoji6]
Miłej niedzielki Kochane ,[emoji8] smacznej ogórkowej [emoji16][emoji6]

Sprawdzałam czy to grypa u syna? Pisałam ci ze masz na to 48 h od pierwszych objawów. Mój trzy latek miał
Grypę tydzień temu i masakra przed 5 dni nieprzytomny od temperatury. Ból głowy mięśni. W końcu doszło zapalenie spojówek i ucha. Masakra
 
Słowa mojego lekarza odnośnie ruchu przy staraniach i w trakcie „prawidłowej” ciąży. Ruch jak najbardziej wskazany, lecz nie może to być intensywny wysiłek fizyczny. Najlepiej jest wysiłek umiarkowany stosować. A jak zapytałam co to znaczy to odpowiedz była: dla każdego coś innego. Fakt. To nie jest napewno czas na rozpoczynanie nowego sportu 😀
Moja fizjoterapeutka też odradzała ciężkie treningi ;) Chyba że ktoś ćwiczy regularnie, to oczywiście może to robić dalej..
 
Sprawdzałam czy to grypa u syna? Pisałam ci ze masz na to 48 h od pierwszych objawów. Mój trzy latek miał
Grypę tydzień temu i masakra przed 5 dni nieprzytomny od temperatury. Ból głowy mięśni. W końcu doszło zapalenie spojówek i ucha. Masakra
Bylam na opiece świątecznej nie ma testów. Na wtorek umówiłam go prywatnie. Być może grypa. Lekarka wczoraj zapytała a co mi da informacja czy to grypa.. leczenie i tak takie samo, więc nie mam pojęcia... Ona powiedziała że zapalenie gardła i spojówek. Ja z mężem byliśmy przeziębieni na bank nie grypa bo za szybko przeszło. Chociaż zaczynało się nieciekawie też.
 
reklama
Poczekaj kilka miesiecy.... jak zaczna boleć Cie plecy. Nogi spuchną. Nue bedziesz mogla zawiazac buta.... jak zaczniesz rodzic...
Ja byłam z tych szczęśliwych które do końca ciąży były w 100% sprawne, nic nie puchło, nic nie bolało, buty wiązałam sama, goliłam się sama, no dobra dopiero poród bolał jak nie wiem, ale tego się chyba nie uniknie 😃😃
 
Do góry