reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Wlasnie o tyle fajne za takie gadzety ze raz dwa i mieso na obiad masz gotowe :) ja mam co prawda najzwyklejszy z lidla ale jak sie czasem chce karkoweczki z grilla ( szczegolnie zima gdzie grilla nie rozpalisz pod blokiem [emoji23])np z fryteczkami (polecam frytkownice beztluszczowa) to gora 10-20minut i podano do stolu :) mam nadzieje ze do porodu uda mi sie jeszcze thermomixa gdzies w dobrych pieniadzach upolowac :)
Grilluje j smazy[emoji23][emoji23] ma różne programy. A steki wołowe z tego cuda to mmmmmmm marzenie. Skrzydełka, całe ryby, warzywa, burgery, pierś z kury, schab. Jeśli chodzi i steki to jak lubisz rare to masz rare, jak well done, to zrobi Ci idealne well done. Wybierasz program a kn potem dostosowuje czas pieczenia w zależności od mięsa. Żarcie z tego jest genialne, a czas robienia mega krótki. W zasadzie wrzucasz i samo się robi.
 
Dzięki kochana 😍❤ Z tym brzuchem to mogą być wzdęcia, podpytaj się lekarza o coś albo w aptece- może espumisan można stosować 😊 Ja na szczęście mam inny provblem - załatwiam się z 10 razy dziennie, chyba przemiana materii mi podskoczyła 😂 I to wcale nue jest biegunka 😂 Masakra 😂

A co do humorów - takie dni chyba niestety będą, mi na razie się poprawiło po dobrych wiadomościach :)
Nie kochana to nie wzdęcia... nie mam apetytu ...A z wyproznianiem i gazami nie mam w ogóle problemu... Eh
Placzliwy dzień
 
Gratulacje 😍 a ile dni starsza ciążę ci wyliczył ?
Dzięki 😍❤️ 3 dni starszą 😊 Ostatnią @ miałam dziwna i chyba dostałam ją w nocy z 13-14 stycznia i jednak kazali przyjmować datę 14 a nie 13 stycznia jako 1 dzień ostatniej miesiączki. To by dzis było 5+3 a według rozmiaru pęcherzyka i zarodka i ciałka zółtego wychodzi 5+6, czyli jutro już zaczynam 7 tydzień i będzie 6+0, ale to w przyszłą sobotę ostatecznie na USG potwierdzimy i ma też lekarz mi powiedzieć o badaniach prenatalnych jakbym chciała, a w poniedziałek robię już komplet badań :)
 
reklama
Kochana a Ty masz zdjęcia z dziś?
Ja mam wizytę w przyszłym tygodniu w 5+7 czyli bardzo podobnie jak Ty :)
Łap :) Jest słaby kontrast ale jak się przyjrzysz, to jest jakby pierscionek zaręczynowy w środku pęcherzyka - czyli ciałko żółte i zarodek, a zarodek cały pikał, bo już bije serduszko a w przyszła sobotę je już usłyszymy a nie tylko zobaczymy 😍🙈

Jeśli dovrze pamiętam, to sam pęcherzyk ma 13 mm, a zarodek ma 3 mm 😍🙈 Czyli normy dla końcówki 6 tygodnia 😊
 

Załączniki

  • 898ECA27-D5A8-402A-B70C-F2AE4A6618EC.jpeg
    898ECA27-D5A8-402A-B70C-F2AE4A6618EC.jpeg
    225,5 KB · Wyświetleń: 57
Do góry