reklama
- Dołączył(a)
- 23 Listopad 2019
- Postów
- 10 813
Sodastream
ale przy waszej ilości wody miałabyś jeden nabój na 10 dni
mi to sie tylko syfon kojarzy ale jedyny jaki ja znam to taki u babci, jeszcze na naboje takie smieszne sprzed 20lat![]()
wiola0904
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 11 Styczeń 2020
- Postów
- 14 667
nie chce zabrzmiec jak jakas prehistoryczna osoba, ale wyjasnilabys mi dzialanie... tak mniej wiecej, tam sa jakies naboje? jesli tak to na ile wystarczaja itd... bede bardzo wdzieczna!Sodastreampolecam mam. Jestem zadowolona, a wodę mamy z brity i ile kasy zaoszczędzone i plastiku niepotrzebnego mniej
![]()
Aklime
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 2 Grudzień 2019
- Postów
- 4 679
My mamy dzbanek i filtry dafi, polski tanszy odpowiednikSodastreampolecam mam. Jestem zadowolona, a wodę mamy z brity i ile kasy zaoszczędzone i plastiku niepotrzebnego mniej
![]()
wiola0904
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 11 Styczeń 2020
- Postów
- 14 667
czyli kupuje to urzadzenie i po porstu wymieniam naboje?
- Dołączył(a)
- 23 Listopad 2019
- Postów
- 10 813
U nas jest od metra kwadratowego mieszkania
Wszystko drożeje w cholerę tylko pensje nie rosną. Ostatnio była podwyżka za wywóz śmieci. Nie wiem czy wszędzie są takie ceny, ale u nas za sortowane 11 zł za metr3 zużytej wody, a niesortowane 44 zł! Masakra!
- Dołączył(a)
- 23 Listopad 2019
- Postów
- 10 813
Tak dokładnie ale pytanie ile nabój kosztuje i czy to się kalkuluje
czyli kupuje to urzadzenie i po porstu wymieniam naboje?
AsiaIN
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 27 Maj 2019
- Postów
- 786
Dziewczyny
17.02 5958 beta
19.02 9968
Przyrost 67 proc. Czy nie za bardzo zwolniła? Niepotrzebnie robiłam dziś betęPrzy wyższych wartościach beta zwalnia. Ze spokojem .
reklama
Verona26
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 2 Grudzień 2019
- Postów
- 11 139
Jest mega drogo. Ja np widzę różnice pomiędzy tym co było np 3 lata temu A tylko jest. 3 karta tejunspokjjie cały miesiąc zmezem przeżyliśmy za 1000 w tym było nas stać na wyjście na miasto. Teraz z takimi wyjsciami i normalnymi zakupami bez cudów, ale wiadomo każdy chce zjeść coś słodkiego, wypić dobry soczek to wydatek ok 2000 zł miesięcznie. Coraz gorzej[emoji2368][emoji2356]
Ja ci wierzę bo byłam w Polsce w listopadzie pojechałam do sklepu bo w Polsce są inne produkty wzięłam to co lubię czyli na 4dni wzięłam 8jogurtow tych moich ulubionych bio są takie deserki musy jablkowe uwielbiam je wzięłam 4 paczki czyli 8sztuk i 3x soki jakieś chipsy ciasteczka [emoji85] cukierki na wagę ja i ty kocham je w UK ich nie ma . I to była mała siateczka większość yogurt bo lubię i babka mi przy kasie 171zl a ja do niej a za co ? Hahaha ja nie jestem przyzwyczajona to tych chorych cen polskich bo ja idę tu w UK do sklepu kupuje 8 yogurt ów lepszej firmy i płace 2£ !!! 10zl na promocji tu często wcskepach są promocje lub kup 2 a 3ci weź za free lub kup dwa za pół ceny . Ja jak kiedyś wrócę do polski będę musiała zmienić swoje życie i wydatki bo tam wszystko jest za drogie .
Nie będę się tu rozpisywać ale jestem w szoku jak dziewczyny piszą ile kosztują wizyty kasy !!!!
U nas wizyty UK nawet ciuchy tańsze
Dla dzieci i niemowląt raz w miesiącu są kiermasze używane czyli rodzice sprzedają za symboliczne 2f 3f 1f zarabiste rzeczy dla dzieci . Dziecko można ubrać markowi super za śmieszne pieniądze . Szkoda gadać coraz gorzej w pl
Podobne tematy
- Odpowiedzi
- 31
- Wyświetleń
- 4 tys
Podziel się: