reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odżywianie w ciąży i w trakcie karmienia piersią

Ja to tez ostatnio na sniadanko platki z mlekiem ale po tym bardziej mnie muli wiec zostaje na kanapkach :tak: nie chce kusic losu tak jak ostatnio :oo2: Kawke rozpuszczalna z mleczkiem wypilam tylko raz i to nawet nie przypominala smaku kawy ale musialam,pamietam ze w tedy to mialam tak niskie cisnienie ze zasypialam na stojaco :-) Ale tak to mnie nie ciagnie do kawy i jak nie musze to jej nie pije :tak:
 
reklama
oj to mnie też na slodkości ciągnie ,ale szału nie ma z resztą jakoś w ogóle apetytu nie mam.Gotować też nie bardzo mogę.Jak wracam z pracy to przeważnie jem bułke z szynką i serem,bo gotowane jakoś mi nie przechodzi.Natomiat wieczorami miewam smaczki.Od dwóch dni mnie męczą takie pieczone ziemniaczki z dipem czosnkowym,oczywiście robić mi się nie chce więc się wczoraj zadowoliłam grzanką czosnkową z serem.
Ale tak ogólnie to nie chce mi się jeść,jak już to słodkie.
 
Mój A. na dzisiaj zamówił sobie pieczeń. Z chęcią zjem, ale niestety nie mam odwagi jej przyrządzić, strasznie mnie mdli na samą myśl o przerabianiu surowego mięsa... Może się przełamię, ale szczerze mówiąc wątpię, żebym zdobyła się na odwagę dzisiaj ;)
 
Mnie tez zapach swiezego i pieczonego miesa niebardzo podchodzi ale daje rade w przyzadzaniu ale jest ciezko czasem.Jesli chodzi o slodkie to mnie nie ciagnie zbytnio a ze slodkosci to zajadam jedynie dzemy :-D Wiec teraz na sniadanko kanapeczki z maselkiem i dzemem i dobrze sie po tym czuje bo przynajmniej mnie nie mdli :tak:
 
ja dzis zjadlam platki z mlekiem i jestem zaskoczona bo po nich mnie tak nie mdli jak po kanapkach:-)aczkolwiek lekkie mdlosci mam;)
 
Ja słodkiego też mało jem. Jest dla mnie mdłe. Wolę słone i kwaśne smaki. A przyznam się, że właśnie cała paczkę chipsów paprykowych wsunęłam, nie mogłam się powstrzymać :-D
 
Ja to zas ostatnio ponko zajadalam chipsy ale solone :-D a po platkach wlasnie czuje sie nie tak i nie wiem dlaczego ale mysle ze sa za slodkie bo kupilam sobie platki z miodem i potem mnie mdli po tym :oo2: i chyba bede musiala sobie kupic jakies zwykle kukurydzianne moze po takich bedzie ok :tak:
 
Kiedy mnie strasznie mdli to płatki kukurydziane strasznie mi pomagają, bo mają taki bardzo neutralny smak. Ciężko w sumie powiedzieć, do czego się zalicza mleko. Słodkie na pewno nie jest :)
 
reklama
Ja to nie mogę się patrzeć na mięso poprostu jak robię obiad dla męża to, aż mnie mdli, tak samo słodkie zjadłam loda czy coś to zaraz mi nie dobrze nie akceptuje teraz. Dzisiaj zrobiłam przestępstwo wielkie zjadłam zupke chińską nie mogłam nic innego zjeść, bo mi było nie dobrze tylko to mi przeszło przez gardło niestety mały jeden grzeszek.
 
Do góry