reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odżywianie naszych dzieci

No właśnie, trochę krucho z tym czasem na cokolwiek Majandro....
W sumie zauważyłam ze w nocy to on też mógłby już nie jeść-bo jak mu dam smoczek to zasypia, ale np. po godzinie znów sie budzi-może właśnie wtedy dać mu wody takiej lekko podgrzanej?
Rzeczywiście-jak podliczyłam to trochę dużo tego mleka-zrewiduję te ilości.
Co do wagi-20 lutego Filip ważył 7860 a ubranka ma na 68 i 74 cm.
Dziękuje uprzejmie za wskazówki. Po kąpieli tj. ok 19-19.30 muszę małego nakarmić bo nie zaśnie.Od dziś zacznę rewolucję hehehe
Zaraz idziemy na spacerek-piękna dziś pogoda
 
reklama
Dzięki dziewczyny. Wydaje mi się,że mleczka jeszcze w tych cyckach trochę jest. Jak odciągam sobie to 110ml wyciągnę,a wiadomo,że mały wyciągnie więcej. I mamine mleczko jest inne,choć słyszałam,że sztuczne jest treściwsze. Faktycznie najważniejsze,że rośnie i jest zdrowiutki.
Idziemy na spacerek,bo u nas też ładnie
 
Dziękuję Ci Majandro !!!!:-)
Gdyby nie Ty to bym chyba zasuszyła moje biedne dziecię...nie no żartuję z tym zasuszeniem, ale jak tylko przeczytałam co napisałaś, podałam małemu wody-gdy zaczął marudzić. W ciągu godziny wypił 300 ml!! :szok:i nie chciał niczego innego-tzn ani zupki, ani mleka-wiec miałaś rację. Potem dałam mu też wody z sokiem pół na pół.
Do zupki dodałam mu tez kleiku kukurydzianego, ale za chwilkę i tak był głodny (mimo że zjadł słoiczek po musztardzie) i dałam mu 150 ml mleka. Wieczorem wobec tego dam mu owocki i zobaczymy co dalej.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
 
klavell - żółtko po 6 miesiacu
A ja mam problem...Stasiu czest ulewa, tzn zwraca malymi porcjami cokolwiek by zjadl...nie jest tego duzo ale czesto.Czyzbym dawala mu za duze porcje na jeden raz?przekarmiam go? nie wiem..moze powinnam mu dawac czesciej pic samej wody ale on nie bardzo chce cokolwiek pic...
 
klavell gotujesz jajeczko na twardo i pol zoltka dodajesz do zupki co drugi dzien,
 
reklama
Ja wczoraj właśnie zaserwowałam Bartkowi do zupki brokułowej żółtko....nie zjadł tego za dużo:no::no:
 
Do góry