reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odżywianie naszych dzieci

powiedzcie mi bo ja juz glupieje calkowicie :baffled:. sloiczki po 6 miesiacu sa po 130g i po 190g. czyli co- do tych 130g mam cos dodawac czy te po 190g nie dawac w calosci?
 
reklama
Izabela, to tylko czysta teoria, że dla dzieci po 6. miesiącu są słoiczki 190g. Mój Maciuś mimo że warzywka je od 2 miesięcy nigdy nie zjadł więcej niż pół słoiczka. Nie wmuszam w niego więcej. Przyjdzie pora i na te duże słoiczki na raz.
 
no widzisz, majandra... a moj piotrus az podskakuje jak widzi lyzeczke (a swoja droga skad on wie, ze to lyzeczka- przeciez codziennie karmie go inna- raz zielona, rozowa, zolta, metalowa- a on wie, ze zaraz bedzie jadl!) i wcina caly sloik raz dwa! i ma malo!
 
sluchajcie, o co chodzi??? internet explorer mi szwankuje ale tylko na watku glownym...dlatego pisze tu!
wiem!!!!! zablokowalyscie mnie bym tyle nie klikala i namawiala was do alkoholizacji i mariann'owania przez noc:szok::szok::szok::szok:
ale mam prezent:baffled::-(
 
ejjj DZIEWCZYNY!!!!! powiedzcie mi o co chodzi?z moja awaria??? tylko ostatnia strona Glownego watku Wrzesniowe mamy 2007 sie wylacza...moze jak te gliterowe podziekowania zlozylam to co sie pochrzanilo? :angry::angry::angry:
izabela - majandra ma racje ze nie nalezy sie tego az tak trzymac sztywno...moj zjadlby pewnie chetnie dwa sloiki:baffled:...ale daje mu jeden plus puree ryzowe lub kleik i wtedy jest ok.
 
Atru - dzieki za pomoc...w sprawach kompowych jestem niezorientowana zupelnie, robie teraz defragmentaryzacje ( ufff co za slowo) dysku bo J mi polecil...ale czy tego explorela mam usunac z kompa ( moze to durne pytanie ale :zawstydzona/y:) i zamist tego wstawic tego firefoxa?czy jak...:baffled::confused:
 
Nie ma potrzeby defragmentować dysku, bo to oznacza jedynie "porządki" na dyskach, a problem nie tkwi w bałaganie tylko w błędzie przeglądarki internetowej. Explorera nie musisz usuwać, Firefox może być jako druga przeglądarka.

Wchodzisz na stronę Mozilla Firefox po polsku | Mozilla Europe klikasz na opcję "pobierz za darmo". Mąż zaleca, żebyś nie zapisywała na żadnym dysku tylko od razu dała opcję "uruchom", w ten sposób aplikacja sama się zainstaluje, a ty masz tylko za każdym razem klikać "dalej", aż dojdziesz do "zakończ".
 
reklama
Do góry