reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odżywianie naszych dzieci

reklama
Hruda jak robisz te buraczki dla Stacha, normalnie gotujesz i trzesz czy jakies cuda jeszcze?
Buraczki 2 male, pol marchewki, gotuje, pod koniec dodaje lyzke oliwy z oliwek i miksuje blenderem. Wsio!
Moj glodomor po raz pierwszy odmowil butli :szok::szok::szok:- ale pewnie dlatego ze byl to czysty Bebilon Pepti.No i pewnie niebawem bedzie glodny. Co ja mam mu dac? pomieszac to mleko z czyms czy skusic sie i dac normalnego "uwielbianego" bebilonka?
 
Cofam tego posta:zawstydzona/y:...wlasnie jak gdyby nigdy nic wtranzolil cal butle tego Pepti..i zasnal.
Naprawde niezniszczalny Stanislaw!:-D
 
A ja buraczki robie z ziemniaczkami i z cielecinka na podobienstwo naszego obiadu.I moja Andzelka tez uwielbia buraczki.
 
larcia szpinak tez zostal ulubiona potrawa malej,ja kupuje Hippa w sloiczku.
 
Moja Hanifka to tez taki maly szpinakorzerca uwielbia szpinak zreszta ona wszystko lubi szpinak gotuje sama malej bo w tych sloiczkowycgh to do szinaku dodaja mleko cz smietane nie wiem
 
Szpinak trzeba ugotowac dla dziecka, tak?Pytam dla pewnosci.Jesli ja go jadam, to smaze z czoseczkiem MMMNIAM.
 
reklama
Do góry