reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odżywianie naszych dzieci

A ja kupuje roznie Hipp bebivita, Nestle, Milasan i wszystkie hanifce smakuja co do roznorodnosci to zgodze sie z hruda na polkach w sklepie jest tego w trzy i troche a wszystkiie prawie takie same

A ja mam jeszcze pytanko jak bede gotowala jutro hanifce zapas jedzonka i chcialabym dodac do tego kleik lub peree misiowy ogrodek czy mam to dodac przed mrozeniem jak zmiksuje czy dodac po rozmrozeniu jak bede podgrzewac????
 
reklama
NuŚka, ja głównie Bobovitę podaję. Chyba dlatego, że najtańsza. Wczoraj mąż kupił 4 słoiczki deserków Hippa. Zobaczymy czy smakują.

Hruda, teraz mój Maciuś łyżeczkowym (warzywnym) potworkiem się stał. Tak mnie wczoraj opluł:wściekła/y::szok: Powiedziałam pediatrze, mam się nie przejmować, powinno mu przejść. Ciekawe kiedy. Na starość?:wściekła/y: Owoce wcina, że hej, warzywa beeee.

Klavell, ja bym dodała po rozmrożeniu.
 
wczoraj przy obiedzie dalam piotrusiowi odrobinke ziemniaka z mojego talerza. jak on sie niesamowicie skrzywil! :-D niesmakowalo mu posolone.
jutro za to gotuje rosolek i zobaczymy jak smakuje mamina kuchnia :tak:.
 
W Schlekerze (nie wiem jak się to pisze) jest promocja na sloiczki 2+1 gratis za 5,10zl-zupki jak kogoś to interesuje :tak:
Ja wczoraj dałam Bartkowi chrupka kukurydzianego, jedyna wada - był cały poklejony :happy2::szok:
 
Hruda Jesli chodzi o danie ze sloiczka to najczesciej kupujemy Hippa potem Heinza i Cow&Gate.
klavell lepiej dodaj po rozmrozeniu.

A ja juz wprowadzilam gluten w postaci kaszkii manny.Gotuje jedna lyzeczke kaszki na wodzie,przelewam do butelki czekam az przestygnie i dodaje mleczko.
 
Ponieważ Maciuś znów mnie i wszystko wokół opluł zupą, przelałam mu ją do butelki i dolałam mleka i poszła lepiej. Jak myślicie mogę tak przez pewien czas robić? I dodawać np. Misiowego Ogródka?
 
reklama
majandra jak u mnie kiepsko z czasem a trzeba podac malej obiad to daje w butelce ze smokiem do papek.
 
Do góry