reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odżywianie naszych dzieci

Kurczę, szkoda. Ja muszę zacząć gotować dla małego, bo finansowo nie wyrobimy. No nic. Poćwiczę choć z warzywami. Może mi coś w końcu wyjdzie. Śmiać i płakać mi się jednocześnie chce, bo generalnie umiem gotować, a nie potrafię zrobić najprostszej potrawy dla niemowlaka:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Kurczę, nawet nie pomyślałabym, że te słoiczki nie nadają się na wekowanie. Nie mam innych małych, tylko takie po ogórkach, litrowe:-D:-D:-D
ha ha ha juz sobie wyobrazilam jak pasteryzujesz te jedzonko w tych wielgasnych slojach i biedny Macius bedzie mial zapas do 14 roku zycia ;-):-D:-D:-D...uszami bedzie mu wychodzic ale zeby nie podpasc mamie bedzie bral te papke do szkoly i jadl na przerwie hehehe :-D:-D:-D...i obdzielal lojalnych kolegow!
 
Hruda, aż się popłakałam ze śmiechu.:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A co do zupek, to właśnie wmusiłam (choć nie powinnam) w Maciusia tą gotową zupkę. Czyżby i te mu już nie pasowały:baffled: Jutro dam inną, zobaczymy.
 
Hruda, aż się popłakałam ze śmiechu.:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A co do zupek, to właśnie wmusiłam (choć nie powinnam) w Maciusia tą gotową zupkę. Czyżby i te mu już nie pasowały:baffled: Jutro dam inną, zobaczymy.
A moze nie jest glodny? Pamietasz jak zalilam sie ze moj Stasiek to lyzeczkowy potworek bo zwykle jadal okolo 13 a tu przy sloiczkach marudzil?...dostosowalam godziny do jego potrzeb i gra!...choc czasem jest zupelnie dziwnie - raz nie chce jesc 4 godziny (po kaszce) a po obiadku ( zupka) glodny juz po 2 godzinach a czasami na odwrot:baffled:
 
Majandra - mały koneser miał ochotę na to co najlepsze - mamusiowe mleczko :tak:

Czy Wasze dzieciaczki tez sie tak krzywią po pierwszej lyzeczke jakby kielicha strzeliły? Moj tata mi wyczytal, ze to przez to ze maja bardzo czule kubki smakowe.
 
majandra to zakup sobie koncentratu/ketchupu w małych słoiczkach i bedziesz miała do pasteryzacji a na razie polecam etode na zupke co 2 dzień i z twojej dorosłej powybieraj odpowiednie warzywka dodaj odrobinę wody przegotowanej i zmiksój i do ldówki porcyjka na jutro a dzis na dzis
 
Czy Wasze dzieciaczki tez sie tak krzywią po pierwszej lyzeczke jakby kielicha strzeliły? Moj tata mi wyczytal, ze to przez to ze maja bardzo czule kubki smakowe.


Nie wiedziałam tego, a u nas jest to samo, nawet przy deserkach, które Maciuś uwielbia, wczoraj zjadł cały słoiczek i było mu mało.

Tygrysku, no będę musiała zmienić metodę.
 
MAJANDRA dziwne troszke wyszly twoje warzywka...moje wygladaly inaczej, moze faktycznie to przez to maselko...
A ja mam pytanie od kiedy mozna podawac porzeczki czarne i czerwone...
i jeszcze jedno mama mrozone owoce i jakbym chciala je dac hanifce to jak mam je zrobic ugotowac i zmiksowac czy nie gotowac???
 
reklama
Do góry