reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odżywianie naszych dzieci

dziewczyny jak jedza wasze maluchy.
Czy jak np.podacie jajko na twardo to pieknie wkladaja do buzi kawaleczki i zjadaja.Czy tak jak u mnie wszystko jest najpierw przeciskane przez palce,rozmazane na krzeselku porozrzucane w kolo i dopiero jak cos zostanie to zjedzone?
 
reklama
dziewczyny jak jedza wasze maluchy.
Czy jak np.podacie jajko na twardo to pieknie wkladaja do buzi kawaleczki i zjadaja.Czy tak jak u mnie wszystko jest najpierw przeciskane przez palce,rozmazane na krzeselku porozrzucane w kolo i dopiero jak cos zostanie to zjedzone?
A to roznie. W zaleznosci od poziomu glodu. Stas jak glodny to je przyzwoicie.Jak juz sie naje zaczyna sie mazdzenie, prasowanie przez paluszki , wypluwanie itp
Czasem jak jedzonko jest trudne do pogryzienia np kurczak( wlokna) , albo za duzy kawalek chlebka to zaczyna wyjmowac sobie z buzki, rozdrabniac palcami itp
 
Już nie wiem co robić. Maciuś nic innego jak mleko i chleb nie je. Tzn. obiad zje, ale też nie wszystko, ale na śniadanie uznaje tylko mleko i suchy chleb. Czy mam mu ulegać? Teraz uległam, bo wył okropnie, ale dałam mu oszukane mleko, z nadzieją, że jak zgłodnieje to zje kanapkę.
 
Już nie wiem co robić. Maciuś nic innego jak mleko i chleb nie je. Tzn. obiad zje, ale też nie wszystko, ale na śniadanie uznaje tylko mleko i suchy chleb. Czy mam mu ulegać? Teraz uległam, bo wył okropnie, ale dałam mu oszukane mleko, z nadzieją, że jak zgłodnieje to zje kanapkę.

dla ciebie to szok, ze tak malo i nie wszystko je. uwazam, ze daj spokoj i daqwaj to co chce. lepiej jak zje cos co lubi, niz nic.

dieta julitki jest nieurozmiaocana , ale to przez to ze jest tak wybredna. coz mam wiec robic. daje jej jesc to co lubi i juz.

ostatnio znow moje dziecko chce jesc w nocy i to 2 razy!!!
naprawde jest glodna i budzi ja glod, bo nawet dzis jak sie juz dlugo wiercila i nie chcialam dac mleka, tylko wizelam do nas, to nie zasnela, tylko czekala na mleko. zjadla i poszla grzecznie spac.
nie wiem co robic.
czy moze na wieczor ja bardziej podkarmic? ale wtedy melka nie wypije
 
Mam pytanie a o ktorej wasze dzieciaki dostaja ostatni posilek (i co) przed ostatnim karmieniem na noc (no teoretycznie ostatnim)??
 
Cina, dopóki Maciuś jadł wszystko to dostawał mleko z kleikiem i owocami łyżeczką. A teraz to różnie, ale na ogół mleko z kleikiem z butli. Kolację dostaje ok.18. To jest ostatnie karmienie. Wcześniej je obiad o 15.

Donkat, każda mówi co innego, wcześniej dziewczyny sugerowały przetrzymanie go. I czasem to skutkuje, ale nie zawsze. A jak mu będę dawać to co będzie chciał to boję się, że wyrośnie na takiego jak mój mąż, co je 5 potraw na krzyż.:-(
 
reklama
Mam pytanie a o ktorej wasze dzieciaki dostaja ostatni posilek (i co) przed ostatnim karmieniem na noc (no teoretycznie ostatnim)??

Mateusz kolację czyli mleko z butli pije zaraz przed snem tzn. tak ok. 19-19.30 a wypija 210mlwody+7miarek mleka +2 miarki kaszki, w nocy nie je ewentualnie jak się obudzi to pije herbatkę a rano jak już się obudzi to znów mleko i ta sama ilość tyle że już bez kaszki:tak:
 
Do góry