reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODSTAWMY RAZEM NASZE MALUSZKI - wszystko o konczeniu karmienia piersią

magdis witaj też zaczęłam od oduczania w dzień i my już nie cycolimy w dzień 3 dzień cycuś tylko na noc mała chwyciła butelkę hura pije mleko bebiko z kleikiem gryczano ryżowym smakuje jej wypije różnie 90ml 120 ml 150 lub rekord 180 ml raz wypiła po nocy oczywiście jestem konsekwentna i nie daję mała marudzi ale jakoś to jest najgorsze jest usypianie w dzień bo nauczona usypiać przy cycku kładę ją do wózka i chuśtam
magdis życzę ci wytrwałości może razem jakoś przez to przejdziemy nie my pierwsze i ostatnie.:tak:
Jeszcze tydzień planuję na noc dawać cycka a potem koniec mam nadzieję że mi się uda chopciaż nie wyobrażam sobie bez cycora małej :no: ale muszę wytrwać pozdrawiam
 
reklama
czesc mamusia! w tym tygodniu moja cora dostaje 3 razy dziennie cycora co jest sukcesem strasznym dla mnie. od przyszlego tygodnia odstawiam ja calkowicie bo nie ma co dalej przedluzac. potem poczekam z dwa tygodnie zeby sie przyzwyczaila ze nie mam cyca w dzien a nastepnie biore sie za karmienie nocne i tego sie najbardziej boje w sumie. mam nadzieje ze kilka nocy i bedzie po krzyku. gratuluje tobie sukcesu, oby tak dalej :). pozdrawiam.
 
czesc dziewczyny ...kiedys do was " wdepłam po porade " jakos odkładałam " ten moment z dnia na dzień a z ....przypałetała sie do mine niefajna bakteria i musiałam odstawić JAsia " w jednej chwili od piersi " ...

myslałam ..no to teraz sie zacznie . Jak zbliżała sie noc byłam przygotowana jak na " wojne "

tymczasem ........ moje dziecko olało mleczko ..... normalnie byłam w szoku ....

Wypił butle przed snem ..wiec nadeszła pora tulenia i cycusiowania ...mamusia powiedziała że mleczka niema juz ...Jasiu popatrzył na mnie i odwrócił sie na boczek lulu ..

W nocy raz sie przebudził ale szybko go przytuliłam ..powiercił sie i zasnoł .


Tak wiec skończyła sie nasza przygoda z mleczkiem mamusi ...mnie chyba bardziej tego brakuje niz mojemu synkowi :(
Jestem z niego bardzo dumna ze tak sobie poradził z tym .

Tymsamym zycze innym mamusiom takich bezstresowych < dla mam ;) > odstawień >


pozdrawiam l4dy
 
KOLEJNY DZIEŃ WYTRWAŁAM :tak: CYCUŚ TYLKO NA NOC.1 RAZ ALE MAŁA LUBI SOBIE POCIĄGNĄĆ.DZIŚ JUŻ 2 RAZY PIŁA BUTELKĘ RAZ RANO 180ML I DRUGI PRZED POŁUDNIEM 150 ML.
PIERSI JUŻ SIE PRZYZWYCZAIŁY DO TEGO ŻE MAŁA JUŻ ICH NIE CIĄGNIE "GODZINAMI".POKARM W JEDNEJ PIERSI MAM A W DRUGIEJ CHYBA JUZ NIC NIE MA.NA DNIACH CAŁKOWICIE JĄ ODSTAWIĘ ;-) OBY SIĘ UDAŁO :-)
 
A my już 10 dni bez cycania. Agnieszka śpi bardzo dobrze. Czasami zdarza jej się tylko przebudzić, ale dosłownie na chwileczkę. Wtedy tata ją przytuli i wszystko jest OK. Ja na razie nie ryzykuje zbyt bliskiego kontaktu z małą w nocy. Boję się, że może sobie przypomnieć do czego służy mamusia.:szok: Myślę jednak, że niedługo zapomni o cycu na dobre
 
Gratuluje wszystkim postepow i trzymam za was kciuki dziewczyny!Uf jak dobrze ze ja mam to juz za soba.....
 
ja też trzymam kciuki i życzę szybkiego i bezbolesnego odstawienia . wydaje mi sie że mi bardziej tego brakuje, i czuje się winna że nie karmię.
mały wogóle nie chce pić żadnego mleka z butli
 
reklama
Do góry