reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Karola masz racje, jakos tak wszystkie sie poopuszczaly, jest duzo nowych dziewczyn i to juz nie to samo....szkoda.
Ja mam termin na 27 lutego. W przyszly piatek ide do ginki i zobaczymy co powie, bo mam bardzo nisko lozysko i jesli sie nie podniesie bede miala cesarke. Chcialam to ominac, ale najwazniejsze jest bezpieczenstwo mnie i malej.

Ja w tym roku nie jade do PL, wiec prezenty zostana mi tylko dla eMa i tesciow. EMowi pewnie cos kupie w Intimissimi, a tesciom to jakies drobiazgi raczej coby milo bylo.

Anulka ja jestem belfrem, choc nieaktywnym odkad jestem we Wloszech i powiem ci, ze trudno utrzymac jako taki porzadek w szkole, zeby sie nie pozabijali:) alee.....jestem zdania, ze jak dzieciaki sie wyszaleja na przerwie to potem sa spokojniejsi na lekcji i teoretycznie dla chcacego zawsze znajdzie sie wyjscie jak ich upilnowac. Jesli chodzi o te punkty to to jest absurd totalny i szczerze mowiac nigdy tego nie zrozumialam:(

Martyna co u ciebie? jak sie czujesz? jak twoja szyjka, trzyma ??

Gatto- ja tez mam termin na 27 lutego,tyle ze ja wiem ze cesarke bede miala pomiedzy 37-39tygodnien wiec pewnie raczej poczatek lub srodrk lutego bedzie. Szyjka bez zmian. Co dwutygodniowe us( ostatnie juz mialam wczoraj!!) wypada idealnie,szyjka ok 4cm i zazwyczaj tak samo na kazdym usg. Dzidxius rosnie i wszystko ok. Minely mi wkoncu mdlosci i nawet juz nie wymiotuje wiec poki co trzeci trymester najlepdzyvfla mnie, mam tez troszke wiecej energibwiec korzystam/ z umiarem oczywisci:) pozdrawiam
 
Kwiatuszku ja na miejscu mamy tego chlopca poszlabym do kuratorium...to jest szkola specjalna i nie moga dzieci dyskryminowac ani karac jak dzieci pelnosprawne.
 
hejjj... ja tez staram się czytać co u Was.. Ale jak to większość pisze.. czasu brak.. Mój mały strasznie się rozwydrzył z płaczem... Podejrzewam, że już go nauczyli wszyscy noszenia.. Jak leży to płacze a jak go podniose to przestaje.. Nie wiem jak teraz tego oduczyć,..
A oto i on.. DSC_0098.jpgDSC_0163.jpgDSC_0184.jpgDSC_0192.jpg
 
aniunnia booossskkkiii jest ten twoj synus, a widzisz jaki madry, co bedzie lezal sam w lozeczku jak wie ze kiedy zaplacze ktos go wezmie na raczki?prawidlowe rozumowanie.
kwiatuszku to co napisalas to straszne, niektorym mgr. przed nazwiskiem bije na dekiel, mam nadzieje ze mimo wszystko dostanie prezent a nauczycielka potknie sie na sliskim chodniku:-p

ja po rozmowie z nauczycielka, dala mi do zrozumienia ze TO ONA JEST NAUCZYCIELKA a zasady musza byc, ja sie oczywiscie nie dalam i na koniec powiedziala ze kazda pochwala kasuje uwage,wiec moj synus dzis myl jakies szafki czy cos tam aby dostac pochwale.
EMKA poglaskaj brzusio ode mnie, ciesze sie bardzo jupiaaaaa:-D
 
Aniunia jedyny skuteczny sposob to musisz byc twarda i przetrzymac placz, nie brac na rece, a zeby szybciej sie nim zmeczyl i usnal poloz na brzuszek, nie wykrzyczy tak przepukliny pepkowej;-) ja siedzialam w lazience z odkrecona woda, zeby zagluszyc. Podgladalam tylko czy wszystko ok z malym terrorkiem, a potem zabronilam noszenia!!!
Fajnie tak na 30 min do godz jak jest sie w gosciach, a my potem do wc z dzieckiem na rekach... Zakazalam tez przynoszenia zabawek emitujacych dzwieki, bo calymi dniami potem to pirunstwo mi wylo w domu...doprowadzajac do szalu;-)
Powodzenia w walce i nie daj sie;-) to dopiero pierwszy test na ile mlody moze sobie pozwolic:-D potem beda krzyki i tupanie, obrazanie sie itp, itd;-)
 
reklama
Ach jak miło poczytać "staruszki" :) Wreszcie napisały ....

Gatto , miałam tak samo z Blanką , łożysko prawie przodujące , bardzo nisko . do 4cm było ok , ale potem krwawienie i biegusiem na CC . I powiem ci że nawet dobrze , bo mała miała dwa razy okręconą pępowinę wokół szyi i mogło być groźnie . Dobrze się nawrt złożyło z tym CC . To nie jest nic strasznego :)

Aniunia , to oduczaj małego terrorystę póki czas :) A cudny on jest !!!!

Myszka , martyna , anulka , karola i reszta : miłych Mikołajków !
 
Do góry