reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

karola piękne twarzyczki widze, córeczka prześliczna:) super wyglądacie:)

U nas płaczki nocne z Asią tez zaczeły sie ja miała 6 meisiecy, spalismy z R na zmiane... ja do 3 w nocy a on od 3 hehs.... ale miałam dosc, bo wyła i wyła... oj złe wtedy miałam mysli...

Ja na antybiotyku neistety.. zapalenie tchawicy i poczatek anginy, trza sie wyleczyc...
 
reklama
U nas choroba wkroczyła do chaty , dziewczyny teraz rano temp 38 st . Nie idą do szkoły , zapodałam leki i spadam do pracy .
 
mysiaczku musiałam iść do pracy a badanie było robione przez aldemed więc wyniki były popołudniu, nie dość, że śnieg sypał, ślisko na drogach w ZG a ja autem do pracy to jeszcze ten wynik tak mnie denerwował, że trzęsłam się cała.. już mi lepiej ;-)

czarna zdrowiejcie szybciutko :tak:

gatto ale oczywiście postawisz na swoim? przecież to Ty najczęściej będziesz kładła Gattinkę do łóżeczka i ją z niego wyciągała..
 
Ostatnia edycja:
Plenitude no wczoraj to horror był na drogach.... a jak wracałam z Asiąz przedszkola to modliłams ie by nie wywinąć orła.. łąziłam po zaspach bo tam ślisko nie było.....

ide spac, pospie do 13 i wezme sie za obiadek :)
 
gatto czy on oszalał???? to niech sam sie tak poschyla przez pare dni to zobaczymy:tak:.nie daj sie,postaw na swoim.w koncu to ty bedziesz wiekszosc czasu spedzala przy tym lozeczku nie on.mysiak gdzies sie tak doprawila???? oj zdrowiej kochana.czarna ty tez sie nie daj przeziebieniu.


nasza krolewna ma dzis dobry humor.poszla spac po 19ej.o 00:30 obudzila sie na papu,bo codziennie tak je to jej stała pora i pozniej dopiero o 6 rano i poszla dalej spac do 9ej:szok:.spokojniejsza dzis jest,nie placze,nie marudzi,wciaz sie smieje:-)widocznie nic ja nie boli i nawet ladnie dzis jadła.u nas t:-)ez zima na calego.padalo cala noc i pada nadal.tj sypie.sniegu jakos duzo nie jest,ale bialo sie zrobilo.wlacza sie swiateczny klimat.w przyszlym tyg wybieramy sie po prezenty.:tak:.
 
Oczywiscie, ze postawie na swoim, juz dzis bylam ogladac lozeczka nowe. Spotkalam tes tescia w sklepie i sie pyta jak lozeczko, to mu powiedzialam, ze musze zwrocic, bo jest za niskie, a on mi mowi na to, ze przeciez sie tak poschylam tylko rok:szok::szok: No zesz jak sie wkurwilam! Niech sie sam schyla! Ja nie bede sobie kregoslupa poswiecac za 200€!!
 
reklama
Gatto , nie daj się i kup nowe . Oni chyba nie wiedzą jak boli kręgosłup w ciąży i po niej , ech ...

Robie co mogę , żeby się nie zarazić....
 
Do góry