reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Cześć kochane:) Ja juz po wizycie,zaraz pewnie padne na pysk po tych nerwach...Ważne,ze wszystko jest ok:)))))))))))))) Serduszko bije jak dzwon,wedlug usg 11t5d ,kość nosowa jest,przezierność karku idealna. Kolejna wizyta za miesiąc.
Przez cały dzień prawie nic nie jadłam z nerwów,w drodze powrotnej zahaczyłam o Maka i najadłam sie do pełna,wiec pewnie niedługo znowu będę rzygać jak kot;(((
Buziaki

Anulka za moich czasów w szkole tez raczej na przerwach trzeba bylo ograniczyc bieganinę i szaleństwa-ponoc ze wzgledów bezpieczeństwa,bo starsze dzieci często przez nieuwagę i wariację robilo krzywde tym młodszym,mniejszym.To oczywiście obowiązywało w budynku,bo juz na boisku było róbta co chceta.
Niestety fakt wlepiania uwag za takie coś,a tym bardziej,że 5 obniża zachowanie jest dla mnie chore.
 
emka:-):-) gratki pawiku:-D.anulka :szok: co za babsko...ojjjjjj zrobila bym awanture w sql...moze jeszcze niech dzieciaki nie oddychaja???? chyba sie minela z powolaniem...owszem z bieganiem to w kazdej sql sa takie nakazy,ale granie w karty:szok::szok: a co to pod hazard podchodzi:-D:-D???? porazka...widocznie chce dostac tytuł najbardziej upierdliwej nauczycielki roku..a pozniej takie sie dziwia,ze ich uczniowie nie lubia...gatto na kiedy masz termin??? kobietko...bez komentarza:-D babo podla ty:-).

wogole dzis zdalam sobie sprawe,ze to juz nie jest to samo forum(cpp i odskocznia) co kiedys...mało tych "starych" sie udziela,te co juz mamusiami nie maja czasu zeby zagladac,te co zafasolkowane tez sie wyłamuja...:-(...szkoda...brakuje mi takich naszych bzdetow typu " dostaniesz z piety w migdał" itp-pamiec nie pozwala mi przytoczyc innych:-p:-D...ehhh....

dobra dosyc smutow zmieniam temat.:-).prezenty:tak:.ja dzis w tym roq zarzadzilam,ze nie wydajemy majatq na prezenty,bo nie mamy kasy...u nas sa sklepy typu po 5zł...tam jest poprostu wszystko.od porcelany,szkła,kosmetykow po ciuchy itp.stwierdzilam,ze dla kazdego cos tam znajde.dla kobiet wazony,szklanki,kubki,pojemniki na przyprawy,kosmetyki dla facetow *******ki zwiazane z majsterkowaniem.skromnie,ale tradycja bedzie zachowana,a i kazdemu napewno zrobi sie miło.
 
Karola masz racje, jakos tak wszystkie sie poopuszczaly, jest duzo nowych dziewczyn i to juz nie to samo....szkoda.
Ja mam termin na 27 lutego. W przyszly piatek ide do ginki i zobaczymy co powie, bo mam bardzo nisko lozysko i jesli sie nie podniesie bede miala cesarke. Chcialam to ominac, ale najwazniejsze jest bezpieczenstwo mnie i malej.

Ja w tym roku nie jade do PL, wiec prezenty zostana mi tylko dla eMa i tesciow. EMowi pewnie cos kupie w Intimissimi, a tesciom to jakies drobiazgi raczej coby milo bylo.

Anulka ja jestem belfrem, choc nieaktywnym odkad jestem we Wloszech i powiem ci, ze trudno utrzymac jako taki porzadek w szkole, zeby sie nie pozabijali:) alee.....jestem zdania, ze jak dzieciaki sie wyszaleja na przerwie to potem sa spokojniejsi na lekcji i teoretycznie dla chcacego zawsze znajdzie sie wyjscie jak ich upilnowac. Jesli chodzi o te punkty to to jest absurd totalny i szczerze mowiac nigdy tego nie zrozumialam:(

Martyna co u ciebie? jak sie czujesz? jak twoja szyjka, trzyma ??
 
Anulka ja wczoraj rozmawiałam z teściową i pytałam się o mikołajki dla jej syna. Ma zespół downa i chodzi do szkoły specjalnej. I ona rozmawiała ze swoją znajomą której syn też chodzi do tej szkoły. Ma jakieś upośledzenie psychiczne czy coś takiego. A więc tak ta kobieta zadzwoniła do wychowawczyni bo syn nie przyniósł żadnej notatki na temat mikołaja i chciała się dowiedzieć kiedy jest. A WYCHOWAWCZYNI (o ile można ją tak nazwać) powiedziała że syn nie dostanie w tym roku prezentu bo jest agresywny i ją zwyklinał... I że dyrektor nie wyraził zgody na to aby otrzymał prezent. Na to ta kobieta powiedziała, że jeśli jej syn był by zdrowy i wiedział co robi to nie chodził by do szkoły specjalnej. Ale to nic nie dało. Moja teściowa powiedziała jej żeby szła na tego mikołaja i sie im nie dała! Jak tak w ogóle można????? Tak sie tym wczoraj zestresowałam że tak tego chłopaka potraktowali że szok!
Gattto
dziękuję za rady. Jesteś bardzo mądrą kobietą. Powinnam sie na Tobie wzorować:tak:
Pozdrawiam Wszystkie;-)
 
Witam się jako "stara" :-p
wogole dzis zdalam sobie sprawe,ze to juz nie jest to samo forum(cpp i odskocznia) co kiedys...mało tych "starych" sie udziela,te co juz mamusiami nie maja czasu zeby zagladac,te co zafasolkowane tez sie wyłamuja...:-(...szkoda...brakuje mi takich naszych bzdetow typu " dostaniesz z piety w migdał" itp-pamiec nie pozwala mi przytoczyc innych:-p:-D...ehhh....

dobra dosyc smutow zmieniam temat.:-).prezenty:tak:.ja dzis w tym roq zarzadzilam,ze nie wydajemy majatq na prezenty,bo nie mamy kasy...u nas sa sklepy typu po 5zł...tam jest poprostu wszystko.od porcelany,szkła,kosmetykow po ciuchy itp.stwierdzilam,ze dla kazdego cos tam znajde.dla kobiet wazony,szklanki,kubki,pojemniki na przyprawy,kosmetyki dla facetow *******ki zwiazane z majsterkowaniem.skromnie,ale tradycja bedzie zachowana,a i kazdemu napewno zrobi sie miło.

Karola masz racje, jakos tak wszystkie sie poopuszczaly, jest duzo nowych dziewczyn i to juz nie to samo....szkoda.
Ja mam termin na 27 lutego. W przyszly piatek ide do ginki i zobaczymy co powie, bo mam bardzo nisko lozysko i jesli sie nie podniesie bede miala cesarke. Chcialam to ominac, ale najwazniejsze jest bezpieczenstwo mnie i malej.

Ja w tym roku nie jade do PL, wiec prezenty zostana mi tylko dla eMa i tesciow. EMowi pewnie cos kupie w Intimissimi, a tesciom to jakies drobiazgi raczej coby milo bylo.
Dziewczynki chciałam poinformować, że czytam was codziennie więc jestem na bieżąco i strasznie wam kibicuję:-) Po prostu nie zawsze mam czas i wenę aby napisać cokolwiek, myślę że reszta dziewczyn ze starej gwardii :-p również podczytuje na bieżąco, prawda? ;-)
Ja jeszcze nie zakupiłam prezentów, a najgorsze jest to że nawet nie mam czasu aby wybrać się do sklepu:baffled: dobrze że jest allegro:-D
 
reklama
hahahaaa "stare" moje kobitki z forum odrazu sie ozywilyscie:-D:-D.

kwiatuszku...szkoda tego chlopaka...:-(mnie tez strasznie bulwersuja takie sytuacje...jakby moja siostra zyła tez by chodzila do takiej szkoly...i co? to powod zeby kogos traktowac gorzej??? a dyrektor i wielka pani nauczycielka niech sobie mikołaja w dupe wsadza moze ich wasami posmyra...:wściekła/y::wściekła/y::no::angry:...
 
Do góry