reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
mysiak juz niejedna tu sugerowała sie piersiami i nic złego się nie działo...Ja też ma róznie,raz bardziej pełne,raz miękkie.Nie deneruj się.
A jak ja byłam przeziebiona to tez miałam minimalne mdłości,nawet sie śmiałam,że powinnam chorować przez pierwszy trymestr,bo wolałam smarkac i kaszleć niz zdychać i rzygać.
 
Ostatnia edycja:
gatto . mnie powiedziała babka w tej poradni , że robią między 11,6 a 12,6 tc , a kolejne mam między 20-22 tc
mysiak , spokojnie nie szalej , będzie dobrze :)
 
Czarna to by sie zgadzalo, bo moja bratowa w pl tez miala genetyczne w 12tc. Na kwietniowkach tez sie spinaly w tym okresie ciazy, wiec pewnie to norma;-)
 
Jak tam mlode mamusie?? A pociechy??

My dzis bylismy na ktg i maluch okopal aparature, najpierw uciekalo spod mikrofonu a jak juz podpieli to sie dziecie zbulwersowalo i kopalo raz w mikrofon, a raz pod druga czesc sprawdzajaca skurcze. Mialam dziesiecio minutowy ubaw do lez :-D
Generalnie wszystko ok, a sie martwilam bo ani siedziec ani chodzic nie moge, bo mnie zaraz brzusio jakos pobolewa i uciska. No nic ze strony ginekologicznej co mnie bardzo uspokoilo, dostalam wolne wiec moge sobie lezakowac do woli:-)
Wieczorkiem nasz kot probowal polezec sobie u mnie tak slodko pyszczus w pyszczus, ale doopskiem zalegala na brzusiu i znow dziecie sie poirytowalo i skopalo koteffka, ktory probowal lekki masaz zrobic i znow sie uwalic...ale i tym razem odskoczyla jak poparzona, bo dziecie zdania nie zminilo:-D

Pozdrawiam cieplusio wszystkie:-)

Ach u nas zaczela sie zgaga, bleeee
 
reklama
witajcie Kobietki!!!!
pare dni mnie nie bylo ale widze ze nadrabiania nie mam duzo:-)
gdzie emka i gatto?
ja od dzisiaj biore sie za odsyfianie chalupy, od przyszlego tygodnia ma juz byc duzy mroz wiec okna umyje teraz a potem bede tylko odpoczywac:-)
myszka, bett, kobietka, czarna buziaki
zjola odrobilas sie troszke?pozdrawiam cie
poza tym dzis mnie czeka niemile spotkanie z wychowawca syna bo to jest rowniez jego nauczyciel polskiego i chyba sie babie porypalo w glowie.dzieci dostaja uwagi za bieganie na przerwach , za to ze krzycza na przerwach , ze graja w karty z pilkarzami,dodam ze 5 uwag i zachowanie jest obnizane wiec w ciagu roku mozna ich troszke nazbierac, i co z tego jak moj syn w tamtym roku nie mial zadnej 3 tylko 4 i 5 a zachownie poprawne.a w tym roku juz ma 3 uwagi , za to ze nosil kolege na plecach, ze biegal szybko 2, ja rozumie ze chodzi o bezpieczenstwo ale nosz kurna najlepiej jakby dzieci wogole nie wychodyily na przerwe!
no to sie wyzalilam, niby to nie problemy ale nie podoba mi sie to, co myslicie o tym?szczerze, bo moze jestem przewrazliwiona, a moze jest tu jakis belfer?:-p
 
Do góry