reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Zjolka no widzisz jak gładko poszło!!:) Zdolna kobitka:)))) Kuźwa no juz mógł Ci odpuścić tą linię ciągłą:wściekła/y:No nic,poprawisz się i zaliczone będzie wszystko:-) Buziaki
 
reklama
Emka - ale przynajmniej muszę przyznać, że nie stresował mnie specjalnie, no ale jak się trąba nie nauczyłam, no to niestety tak wyszło :( Doszkolę się i myślę, że za drugim razem zdam :tak: Tych przepisów jest tyle, że nie sposób się na czymś nie potknąć.
 
To dobrze,bo wściekłabym sie gdyby mieli taki rygor,że kazaliby wszystko ponawiać. Jassnnaaaa dupa jak nic mi się nie chce:(Zero mocy,a kawka wypita:((( Mam febrę na połowę górnej wargi:((Boli dziadostwo. Przyklejam te plasterki complite...zobaczymy jak szybko zaleczą.
 
hej kochane:tak:klaczek karolek jaki śliczny,słodkie zdjęcie;-)zjolka mega gratulki ale z ciebie zdolna babka:tak:aniunnia bett jak samopoczucie jeszcze troszke i bedziecie tulic szkraby:-)emka masz zawroty glowy cos nie tak ?gatto twoj suwaczek jak mknie normalnie szok:-)
Pozdrawiam was wszystkie starającym się fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~ zaciążonym szczęśliwej ciąży.
 
Angel a no mknie nawet :tak:

Zjola swinia ze mnie, nie pogratulowalam ci!!! ale teraz nadrabiam: GRATULACJE i trzymam &&&&&&&&&&&&&&&& za placyk :tak:

Czarna daj znac jak sie czuje Aniunnia i maly!!!
 
reklama
angel zawroty głowy?Chodzi o tą wypitą kawę i zero mocy?Pogubiłam się:rofl2: A z drugiej strony to faktycznie wczoraj byłam do d... Tak jakoś się wszystko nazbierało,zmiana pogody,nerwy.No co zrobić. A jak u Ciebie??? Z tego co pamiętam to tak przyjęło się na forum,że fluidki wysyłają zaciążone...O czymś nie wiem?Coś przegapiłam??:-):-):-) Angel?????
Buziaki:)

Gattto,Zjolka buziaki:)

No to czekamy na fotkę aniuniowego szkraba:)))
 
Do góry