reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Aniunnia - teraz i tak już możesz spać spokojnie. Kciuki zaciśnięte :tak:

Czarna - ja nadchodzący cykl odpuszczam, bo muszę zbadać hormony i zobaczyć czy krwiak na jajniku się wchłonął. Jak będzie ok, to ruszamy w październiku :tak: A tobie życzę powodzenia, jak najszybciej!!!!
 
reklama
Co tu taka cisza!!!!!!
Babolki proszę o kciuki na jutro. Mam już dużego stresa i cały czas się zastanawiam, co mnie opętało na stare lata, takie klocki sobie fundować :dry:.

Buziaki dla wszystkich
 
Zjola - ja nie mam żadnych wątpliwości że zdasz śpiewająco, ale skoro uważasz że jest Ci to potrzebne to potrzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&
 
Majra - powodzenia na wizycie &&&&&&&&&&&
Anastazja - coś mi się kojarzy że Czarna ma do niej numer
 
Ostatnia edycja:
Zjolka dasz radę:)))) Kciukasy będą:)))) I jakie stare lata?!!
Majra &&&&&&&&& za wizytę.
Gatto to już 17 tc :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ale czas zasuwa:)))))))))))))
 
reklama
Do góry