reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
jejjj jak mi się dzisiaj nic nie chce...

Magdalena - jak się Twoja imprezka udała? a może dopiero będzie?
Czarna - czekamy na wieści
Gatto - to już właściwie 18tc u Ciebie :-)
Kobietko - poczekamy :tak::tak::tak:
 
Cześć laseczki! Na Mazurach dziś pada i ja też padam:-).Ostatnio taka niedorobiona jestem,że szok.Nie wiem czy to już depresja zimowa czy letnie przesilenie?:-D A tu zmieniliśmy kwaterę i teraz trzeba wszystko rozpakowywać i układać (na szczęście już mi tylko kuchnia została)...sił brak.Do tego jutro ma przyleźć @,a ja nie mam jeszcze żadnych objawów:szok: Co jest kurcze?Zawsze mam raczej krótsze cykle...

Zjola jak egzamin?
Majra z prenatalnymi wszystko ok?
gatto lo matko,a dopiero pamiętam jak robiłaś wielkie oczy na cykl z niedrożnym kanalikiem,a tu już 4 miechy:szok:
 
No cześć babeczki moje kochane!

Nie zdałam całości ale dwie trzecie egzaminu za mną. Został mi tylko placyk. Na placyku oblałam o ironio teorię, nawet nie zdążyłam wejść do samochodu. Płyny eksploatacyjne i światła omówiłam śpiewająco ale potem egzaminator zaczął mnie wypytywać o zasady przeprowadzania egzaminów praktycznych dla kandydatów na kierowców kat B, no i się wyłożyłam na linii ciągłej, wrrr. Powiedziałam, że jak się przejedzie przez linię, to można manewr powtórzyć drugi raz, a figa prawda, bo wtedy egzamin się przerywa, no i było pozamiatane.
Muszę jednak przyznać, że i tak jestem zadowolona, bo z 50-u osób zdających tylko 8 dotarło do ostatniego etapu w tym ja
yes2.gif
a placyk zaliczyły tylko 4. Cały egzamin zdały więc tylko 4 osoby z 50-u! Podobno miesiąc temu zdawało 80 osób i przez teorię przeszło tylko 20, więc myślę, że i tak odniosłam sukces. Za miesiąc mam powtórkę i mam nadzieję, że tym razem zaliczę ten placyk. Mam sporo czasu żeby się obryć z przepisów egzaminacyjnych.
Tyle ode mnie, no chyba że jako ciekawostka M zapytał się mnie wczoraj kiedy mam dawać nogi na lampę - tłumacz - kiedy mam dni płodne. Ostatnio sprawiał wrażenie, że przeszła mu ochota na staranka ale widać oni rzeczywiście są z Marsa bo sprawiał inne wrażenie a myślał co innego.

Buziaki dla wszystkich i teraz już będę pojawiać się częściej
yes2.gif
 
Zjola - czyli za miesiąc zdajesz już tylko placyk a nie całość? takie ciekawostki to my lubimy najbardziej :tak: możliwe że sprawiał takie wrażenie bo martwił się o Ciebie i ze względu na Ciebie udawał że nie chce. to kiedy wisisz na żyrandolu? ;-)
 
Bett - do zaliczenia mam tylko placyk :)
Na żyrandolu zawisnę prawdopodobnie w przyszłym cyklu, bo miałam torbiel krwotoczną na jajniku i za wysoki poziom hormonów ciążowych i za tydzień mam wizytę. Przed wizytą zrobię betę i jak się okaże, że beta ok i torbieli nie ma to gin mówił, że możemy się starać i poprowadzi mnie teraz na Akardzie a jak zajdę to dołoży Cleksan. No i o to cały czas chodziło! Jeżeli to nie wypali, to damy sobie spokój, bo wtedy to już tylko genetyka ale możne to jednak jakieś przeciwciała robią nam psikusa.
 
zjola - gratuluje wejścia do 8 najlepszych, szkoda że nie dotarłaś do ścislegó finału, ale wszystko jeszcze przed Tobą :-)
czarna - pisałaś smska do aniunni?

Dziewczyny , czy chcielibyśmy spróbować szczęścia w konkursie i wygra wejściówki do parków we Francji, albo tygodniowy pobyt na lazurowym wybrzeżu ? ;-)
 
reklama
Do góry