reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Angel - dziękuję że pytasz, samopoczucie bardzo dobre, zwłaszcza dzisiaj po wizycie. mam różne dolegliwości, niektóre męczące ale póki wiem że z małą jest wszystko w porządku to staram się nie narzekać i dzielnie je znosić. ja też podejrzewam że coś może być na rzeczy i stąd te fluidki :tak:
 
reklama
Bett - no to teraz już macie z górki :) Mała zdrowa, wsjo ok, więc trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
bett,zjolka tak bardzo bym chciała......troszke gafe strzelilam z tymi fluidkami ale nawet nigdy nie doczytalam jak to jest z tym wysylaniem:-Dbett super ze mala oki jeszcze troszeczke i bedziecie w komplecie;-)u mnie jak widzisz malpiszona nie ma i czekam test 2 dni temu negatywny wiec sie nie nastawiam na ciaze:-(
 
Zjola - mam nadzieję że już z górki i że co się miałam wycierpieć to już za mną. buziaczki dla Ciebie
Angel - żadną gafę, po prostu dałaś nam trochę uśmiechu więc powinnaś być z siebie dumna. jeśli chcesz to poprawię Ci trochę humor i opowiem jak mi pan doktor w trakcie badania kazał się najpierw przekręcić na lewy bok - przekręciłam się, później na prawy - przekręciłam a później kazał na plecki po czym mnie zatrzymał i mówi - zanim się pani położy na brzuchu niech się pani chwilkę zastanowi... :-D:-D:-D póki @ nie ma, to nadzieja jest &&&&&&&&&&&&
 
dziewczyny ja sie nie przejmuje sama z siebie sie smieje:-Di ciesze sie ze wy tez sie usmialyscie:tak:no zobaczymy czy cos piszczy,mam nadzieje bo ta glucha cisza mnie dobija:-(ale dzis mnie tez cos w brzuchy cmi chwilami.bett a to dobre:-D:-Dubaw musi byc.
 
ano był ubaw... nie wiem czemu zaczęłam się przekręcać na brzuch:confused: jakoś sobie ubzdurałam że jak mówi na plecki to w sensie że on chce mieć do nich dostęp... nie wiem... ale powiedziałam mu że ja już jestem tak ociężała umysłowo że nie jest w stanie mnie zawstydzić :-D
 
reklama
Do góry