reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

gatto nie dawno pamietam jak cieszylam sie twoim tesciorem,a teraz prawie półmetek:-) a u mnie dalej nic robilam test dwa dni temu i negatyw ale test jakiejs nie znanej firmy.Brzuch mnie juz bolal kilka dni temu na @ a tu nic ciagle czekam:-(
 
reklama
emka ale jajca nawet nie wiedzialam ze zaciążone wysyłają:-D:-D:-Dale moje moze tez komus dadzą radosc;-) u mnie to znajac zycie nic z tego i to mnie doluje bo M byl myslalam ze moze teraz sie uda.W przyszlym tyg wyjezdza i znowu lipa.
 
angel ja o tym,że fluidki wysyłają tylko ciężarne dowiedziałam się kiedyś przez przypadek,gdzieś przeczytałam jak któraś z dziewczyn korygowała w tym temacie inną:-D
A z drugiej strony nie mamy pewności,że nie jesteś zafasolkowana,pisałaś,że brzuch boli jak na @ ale jej jeszcze nie ma:-)Może akurat się udało,a testom nie ma co zawsze wierzyć;)
Ja właśnie zaczęłam tulanka,mam nadzieję,że i tym razem moja płodność mnie nie zawiedzie...tylko,że tym razem mogłoby się wszystko zakończyć szczęśliwie...
Ja tu chciałam z kochaną Gatto przeżywać ciążę,a proszę jak Gattinek szybko rośnie:))No nic,mój junior będzie miał straszego "forumowego kuzyna":))))Takiej opcji się trzymam:)
 
Hahahaha, no dobre jestescie laski, Angel tak fluidy to wysylaja ciezarne:tak:hahahaha, ty mozesz kciuki potrzymac, ja trzymam za ciebie, zeby wredota nie przylazla i wtedy bedziesz mogla rozsiewac ile wlezie tych fluidow!!:tak:;-):-D:-D

Emka nie boj boba, jak szybko zaciazysz, to bedziesz jeszcze do marca sie swoim z moim lamentowaniem wymieniac:tak::tak:
 
no gatto ledwo wrocilam i dalam pole popisu:-D:-D:-Dto w takim razie trzymam kciuki a ty mi i emce wyslij fluidki;-)i bedzie kwita:-Demka powiem ci ze nie mam pojecia jeszcze mnie test nie oszukal ale jakby mu sie udalo to bede mile zaskoczona :-)tylko piersi nie bola po bokach tylko sutki wiec pewnie @.
 
Gatto jak ja będę na etapie mdłości to Ty będziesz wyprawkę szykować:)))) No ale już będziesz bardziej doświadczoną mamuśką,więc zaleję Cię pewnie setkami pytań:))))
No nic dziewczynki muszę zabrac się za obiad...Buziaki i do potem;)
 
Angel - ja też zdębiałam jak wysłałaś te fluidki ale sobie pomyślałam, że dawno mnie na forum nie było, więc pewnie przegapiłam żeś w ciąży.

Emeczko - buziak

Gatto - nic nie szkodzi, że spóźnione w końcu ja nie królowa angielska :-D
 
reklama
Do góry