reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
larissa1970 Witaj,fajnie,że tu wpadłaś :)
kłaczek Mam nadzieję,że teraz dobrze to robię,nie chciałabym tutaj zaśmiecać najzwyczajniej całego systemu.Jak nie problem z suwakiem to teraz to :(
 
Ostatnia edycja:
Kłaczku a ja otwieram okno odpowiedzi w drugiej karcie i wątek przeglądam na jednej a odpisuję na drugiej karcie, na koniec daję wyślij i po kłopocie :)

Karola - makabra!!!!
 
Karola ale numer, wystaw facetowi odpowiedni do sytuacji komentarz;-)
Larissa witamy :tak:
Nisiao dojdziesz do wprawy, my jakieś dwa lata temu za zaśmiecanie cp dostałyśmy opieprz i tak narodziła się odskocznia, u nas wszystko dozwolone:-)
 
Ostatnia edycja:
Nooo.. Ta falbanka na cyckach to schowek na pawia, c'nie? Kuszaca...:tak:
O, mamo.. to nie falbanka tylko naddane na cycki??

:-D:-D

gatto wysłalismy za pobraniem wiec musi za nia zapłacic i juz kopie paragonu tez zrobiłam.larissa witaj.no tutaj to tylko kobitki :-) zjolka ja robie tak samo.o wiele latwiej.czytam na biezaco i odrazu odp.
 
Cześć dziewczyny:) Dzisiaj odebrałam drugą betę-fasola rozwija sie ,wskazuje na 5 tc.Do lekarza umówiłam się za jakieś dwa tyg.
Piątek 13 zaczął się pechowo...na mojej ulicy rano mijałam przejechanego kotka,po powrocie do domu ładnie go pochowaliśmy,nawet zabaweczke mu tam wrzuciłam:(((Ryczałam jakby to był mój zwierzak:(((
 
reklama
Ja tez robie jak Zjola;-);-) jak jest duzo do odpisywania, bo jak malo to nie, ja sklerozy jeszcze nie mam ;-)

Emka superancko!!!! Bardzo sie ciesze!!!Niech sie Fasol zdrowo rozwija, kiedy masz zamiar podskoczyc do ginka??
 
Do góry