reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

emka swietnie,ze dzidzia rosnie.co do zwierzakow to ostatnio jak szlismy z mezem miastem to na jezdnie taka bardzo ruchliwa wyszedł mały mlody pisklaczek gołab,ale malusienki,ledwo chodzil,a fruwac nie potrafił jeszcze i normalnie myslalam,ze go zaraz auciska potraca wiec wyszlam na jezdnie i szybko zlapałam go w lapki,piszczał niemilosiernie i zaniosłam na takie podworko obok.na poczatq szedł za mna,balam sie,ze znowu wyjdzie na ulice,ale pozniej sie gdzies pod samochodem zaparkowanym tam schowal.mam nadzieje,ze inne golebie uslyszaly jego piski i go zabrały.nie przeszła bym obojetnie.nigdy.maz sie smiał,ze ciezarna wyszla na jezdnie zeby gołebia ratowac:-p anulka ty spadniesz z krzesła jak ci tylek spierzemy za to,ze nas zaniedbujesz!!:cool2: no ledwo weszla i juz spada:angry: jak twoja stara milosc???? a na tej zumbie to oprocz tancow to jeszcze chyba jakies inchalacje macie,bo widze,ze cie nosi:-D.lenka no ja to nie moge z ciebie...ty wiecznie cos pieczesz...;-)

co do tej całej zumby to ja ostatnio u nas w markecie widzialam plakat,ze u nas takie zajecia sa za free no,ale wiadomo teraz to sie nie zapisze,ale jak urodze i mała bedzie juz na tyle duza,ze bede mogla ja z mezem zostawiac to bede sobie chodzic,bo jak za darmo to az zal nie skorzystac.wprawdzie schudnac nie mam z czego,ale ciało ujedrnic bym chciala bardzo.słuchajcie wysłalismy ta kiecke temu gosciowi juz,ale do tej pory nic nie odpisał na meila-od rana,ze mu ja zwracamy.pisałam tez smsa,ale jesli chodzi o tel to juz wolgole lipa,bo tylko z poczta mozna sie porozumiec tak wiec pan w poniedzialek dostanie przesyłke i sie zdziwi jesli przez wekeend nie odczyta meila.
 
reklama
Karola współczuje tych przebojów z tym kolesiem,ja niedawno tez musiałam wydzwaniać do sprzedawcy z allegro,ale na jego szczęście okazało się ,że wine za bezsensowną przesyłkę na dwie raty ponosi dziadowska firma kurierska z jego miejscowości:( No bo co innego kurier z mojego rejonu;))Matko jak otworzyłam rano drzwi,taka zaspana,poczochrana...a tam ON-ideał faceta heheheh Myślałam,że sama w d...się kopnę ze wstydu;( Póxniej siedziałam cały ranek z kosmatymi myślami;)))))Oj niedobra Ty;)))
A jesli chodzi o uratowaną ptaszynkę to jestem z Ciebie dumna:)))Ja nie tak dawno próbowałam uratować potrąconego gołębia ściemniacza,bo jak już do niego podeszłam,nachyliłam się to ten gnój tak ruszył w powietrze,że myślałam,że z gaci wyskoczę!!Kobitka na chodniku prawie sie posikała ze śmiechu,a ja z zapaścią ledwo dotarłam do domu...
Czarna obyś Ty teraz byłą dobrą wróżką dla Anulki:))Poczekamy ,może wróci w dwupaku:))))
Lena gdybym z Toba mieszkała to na bank dupę miałabym jak szafę;)) Ciągle coś pichcisz;)
 
Gatto zdrowa zupka zjedzona???Dobra wyszła???To mi tu podeslij;) Ja jako niejadek owoców ucze się je wciskac teraz w siebie;( To już wole brokuły i kalafiory;)
Co do gołębi,ogólnie nie są lubiane:( No ale chyba pieski obszczymurki lubisz co???;)))
 
Ostatnia edycja:
gatto no wlasnie nie wiem czy uwzglednia.chcialam zwrocic bez podawania przyczyny,bo wyczytałam,ze tak mozna w terminie 10dni,ale maz mi powiedział,ze to jest osoba prywatna,a nie firma i nie mozna tak...nie wiem ten regulamin allegro nie wiele wyjasnia.kurcze jakby ktos sie troche znał na tym to byloby dobrze. facet generalnie chamowaty i mysle,ze ciezko bedzie sie z ni dogadac,bo nawet telefonow nie odbiera:-(

A CZY TU NA NASZYM FORUM NIE MA KOGOS KTO ODSYŁAŁ PRZESYŁKE NA ALLEGRO Z JAKIS POWODÓW????

pati.b. jak sie czujesz????

powiem tylko że już jak słoń, mam mega brzuch :/ i cięży mi coraz bardziej a gdzie tam październik :eek: pozatym wszystko ok, mała wierci sie jak szalona :-)
 
Cześć babeczki!

Zdałam!

Emka - no to smutny dzionek miałaś. Dla mnie 13 nie jest pechowy. Widzę, że wyprzedzasz mnie zaledwie o tydzień. U mnie dzisiaj 4 tydzień drugi dzień :)

Anulka - no jesteś nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karola - daj gościowi negatywa!

Pati - dasz radę :) Mała żywotna, to super. Urośnie z niej mała fryga :-D
 
Zjola Ty nasz kujonie:-D Gratulacje:-)Zdolna,dzielna i do tego zafasolkowana:-):-):-) Kochana niech ten Twój juz wraca,bo masz tyle powodów do radości,opić tego nie możesz to chociaż do M się poprzytulasz:))))))
 
Emka, owocow nie musisz jak nie lubisz - warzywa tez sa dobre, a brokuly i kalafiory... Mniaaammm...
Zjola, no nieee.... Ciezarowka instruktor...:-D Ty od razu ucz tych na C, bedzie kompatybilnie. A ta w ogole to brawo, laska - masz jaja!
 
reklama
Emka zupa byla super-ekstra dobra, moj tez zjadl ze smakiem. Pieskow obszczymurkow tez nie lubie, ale zniose:-)
 
Do góry