reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Czarna buziam Cię, wszystkie Babki buziam, ja oczywiście spadam na zumbe, poprzestawialo mi sie we łbie juz z tą zumbą ale mi to daje takiego kopa i jestem mega szczesliwa po prostu.Gatto stara bida , jak sie czujesz slonce?
 
Emka - gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!

doczytałam i tu, ale muszę już wracać do urlopowania się - mój małżonek właśnie zadzwonił że mam go odebrać z portu bo już skończył pływać łódką. pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i postaram się jeszcze któregoś dnia wpaść na troszkę. buuuuziaki!!!!!!!!!!!!
 
Gatto dzwoniłam do ginka i mówi,że jakoś tak za niecałe dwa tyg mam wpaść,skoro to dopiero 5 tc. Kurde też już bym chciała wkleić suwaczek:)Ale poczekam do wizyty tak jak Ty:)
Anulka kochana zumba zumbą ale jak będziesz nas tak odstawiać na bok to zgrabną dupcię masz skopaną bankowo,myślę,że kilka osób mi w tym pomoże:tak::-D

Jak dzisiaj nic mi sie nie chce,mam jakiegoś w*****:angry:Normalnie poszłabym sie mega zmęczyć,coś porobić a tak dupa,trzeba uważać,nie dźwigać...Pozostaje mi chyba iść się kimnąć:wściekła/y:
Miłego weekendu dziewczyny:-)
 
Emka ja wlasnie wstalam z kimona mega glodna, zjadlam kawalek suchej bulki (w sensie bez niczego) i robie zupe (jakos mnie naszlo) i juz sie nie moge doczekac kiedy ja wszamam!!
Ty za bardzo nie adhd-kuj bo ja ci skopie tylek!!
Z ginkiem prawidlowo!! Bedzie juz cos widac i serduszko:tak:a pozniej przyjdzie czas na suwaczek, co sie odwlecze to nie uciecze:tak:wazne zeby fasol rosl zdrowo!
 
a ja piekę placki
jutro robimy ognisko, całe moje rodzeństwo a było nas 7,:-D
siostra miała u mnie nocować z dzieciakami ale jej męzunio ma jakieś fochy i nie wiadomo
z tymi facetami:eek:
 
emka kochana moje gratulacje :tak::-), zalogowałam się żeby złożyć Ci najserdeczniejsze życzonka zdrowej i nudnej ciąży oraz wszystkiego dobrego. :-)

Dziękuję zjolu za zaproszenie na odskocznię, myślę, że odezwę się jak się u mnie coś zmieni na lepsze.
Pozdrawiam wszystkie kobietki.
 
reklama
Do góry