reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Zjola , to powodzenia na egzaminie MAMUŚKA !
karola , lepiej rzeczywiście najpierw grzecznie i po dobroci do gościa , a jak nie to wytoczyć działa :)
nisiao , kurka - joga , fiu ,fiu podziwiam

ANULKA , DO JASNEJ CIASNEJ ! GDZIEŚ TY ? BO CI W KOŃCU PRIVA WYŚLE Z OPRem....!!!!
 
Hej babolki ja dziś na chwilę bo zaraz jadę z tatą do lekarza
Zjola- trzymam kciuki za egzamin&&&&&&&&&&&&&
u mnie nic nowego nikt nie dzwonił w sprawie pracy :(
 
Nisiao ja lubie scany... Moglabym godzinami podgladac Ufoki bo to jest super.

Jak piszesz, chodzi o to ze robi sie masa postow zamiast jednego. Ty odpowiadasz pod kazdym naszym, a w sumie robi sie slupek na koncu watku. Wiesz jak ja robie? Trafiam na post od ktorego zaczynam odpowiedzi, klikam na "odpowiedz" pod nim i pisze, potem jade w dol strony, czytam, wracam do okienka w ktorym pisalam, pisze dalej. Jak dojade do konca strony, to kopiuje sobie tekst ktory napisalam i przenosze sie na nastepna strone, tam pod jakims postem klikam "odpowiedz", wklejam w okienko odpowiedzi to, co juz napisalam, i dopisuje. Wychodzi post jak ksiazka telefoniczna, ale jest jeden!:-D Czyli nie ma pol strony mojej sygnatury.;-) Metoda moze prymitywna, ale na inna nie wpadlam.
 
aniunia no mysle,ze sprawa sie sama roziwazała,a mianowicie przyszla mi sukienka dzisiaj.odpakowywuje i co widze???? ze to nawet nie jest ta ktora zamowilam...ja zamawialam taka;

KUSZĄCA SUKIENKA ^MIRABEL^ M/L_ KOLORY (2445317504) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a przyszła mi taka: 13072012064.jpg

czyli zgadza sie tylko kolor nic pozatym,bo nawet jest za duza ze 2 rozmiary.dzwonilam do goscia,ale nadal wlacza sie poczta i napisałam mu meila,ze towar doszedl dzis,ale nie jest to ta sukienka ktora zamawialam i,ze jeszcze dzis mu ja odsyłam i zadam zwrotu kosztów,bo oprocz koloru to nic sie nie zgadza.zobaczymy jaki bedzie odzew.po obiadku ide na poczte wysłac sukienke wraz z paragonem ktorego od wypadku zrobilam zdjecie jakby czasem koles stwierdził,ze paragonu nie odesłałam...i całe szczescie,ze pojechalam wczoraj kupic druga kiecke,bo bym zostala bez:no:

nisiao no pewnie,ze nie musisz wszytekiego wiedziec,ale teraz juz dostalas cenne rady i juz wiesz:tak: kobietko nie pozostaje nic innego jak czekac nadal...a jak tam palenie??? bo ja pazurkow nie obgryzam,wczoraj nawet sobie pomalowałam i podziwiam:tak:
 
reklama
Do góry