reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

sabrina gratuluję:tak:
gatto wytłumacz mężowi, że ta jelitówka to przecież dla jego dobra;-) Mnie też by się przydała jakaś szybka dieta... Czekam z utęsknieniem na wiosnę, mam nadzieję, że jak się zaczną prace w ogrodzie to d....psko wreszcie schudnie...
aniołkowa mężowi jakieś uspokajające zapodaj i dopiero wpuszczaj do samochodu;-)
 
reklama
Hejo:)

przeczytałam tylko 2 ostatnie strony iiiii....
Emy - GRATULUJE!!!! :tak::tak::-D ale fajnie :-)
Sabrina - gratulacje, rośnijcie zdrowo

no i która jeszcze w ciąży jest? bo Ja nie :no: ale to raczej :-) nie wiem czemu to "nie" jest takie smutne.
Powiem Wam że synka mam zajefajnego, dlatego nie wyobrażam sobie żebym mogła mieć drugiego takiego samego, więc póki co - sprzęcik schowany :rofl2:
dzień przed ukonczeniem 13 miesięcy wreszcie zaczął sam chodzić, bo tak to od początku września chodził za rękę. Papuguje - wszstko powtarza i słownie i fizycznie, chodzi do żłobka, Ja do pracy - tak naprawdę to tylko weekendy mamy dla siebie i tak nei do końca , no bo zawsze trzeba coś zrobic, na szczęscie kocha sprzątanie ( póki co ) odkurza ( po swojemu :)) sciera kurze ( na podlodze ) i jest najlepszy:tak:
Poświęcam mu prawie każdą minutę wolnego czasu, dlatego prawie nie ma mnie przy komputerze :zawstydzona/y: ale napiszcie co u Was :tak:
 
Hej laseczki! Dziwne to bb na tel. Na poczatku wysylalo mi zawiadomienia ze ktos tu napisal. Potem przestalo. Stwierdzilam ze nikt tu nie zaglada. A tu widze nie do konca prawda. Chociaz od swiat zadnego wpisu.
Czarna fajna ta akcja diagnostyki. Mam nadzieje ze jak bede w pl to jeszcze bede mogla skorzystac.
U nas ok. Goraco jak cholera, az sie nie chce stac przy garach. Nie w iem co gotowac.
Na szczescie wybywamy na weekendzik do hotelu bo przyjezdza do nas rodzina z pl troche razem odpoczniemy i nie bede musiala gotowac.

Buziaki dla was.
Milego dluuuuugiego weekendu. Mam nadzieje ze pogoda wam dopisze.
Pa!
 
Emy , witaj kochana :) chyba myślami cię ściągnęłam , nawet wczoraj looknęłam na twój profil jak tam brzuszek rośnie :)

Napisz jak znosisz ciąże , jak Ali się chowa .
miłego wypoczynku w gronie rodzinki :) pozdrawiam
 
Widzisz, wiec to twoja sprawka :-) ciaza ok, nie przezywam jej jak poprzednich. Presja mniejsza. Standard. Znow mam szew, choc z oszczedzaniem sie przy Alim moge zapomniec. Poza tym jakos tak sie rozlazlam, to chyba wiek i ciaza nr 4... To juz moja ostatnia, wiecej sie na to nie pisze . chcialabym wkoncu odpoczac i poczuc sie bardziej jak kobieta, zadbac o siebie inaczej. Trzeba bedzie jakos dupsko poskladac po porodzie, eh

Ali super, gadula straszna. wpatrzeni jestesmy w niego jak w obrazek
Generalnie zycie uplywa bez wiekszych problemow

Jak tam Milan?
 
Emy , niestety ciąże już tak maja do siebie , że dezelują nasze ciało .... ale coś za coś :)
Mnie jakby ktoś 20lat temu powiedział , że będę mieć troje dzieci , to bym się zaczęła śmiać ... a życie takie przewrotne bywa .

Milan , temat rzeka , smyk do potęgi entej , rozrabia ale kochany jest , też dużo mówi , ładnie powtarza usłyszane wyrazy , dobrze go już rozumiemy. Rośnie zdrowo , nie choruje więc tylko się cieszyć :)
 
reklama
Hej dziewczyny
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif

Wiem ze sie ostatnio nie udzielam ale synus daje mi popalic i nie mam na nic czasu.Rayan dosc mocno ulewa po jedzeniu czasem to az fontanna mleka z niego leci i trzeba przebrac i jego i mnie oczywiscie tutaj to jest pelna olewka jesli chodzi o pomoc lekarska
unhappy.gif.pagespeed.ce.n1XZpFA-3P.gif
cyckiem juz nie karmie niestety skonczylam jakis tydzien temu karmil sie co 1h-1,5 ulak tyle co zjadl a potem dokarmialam butla bo glodny,mleka bylo coraz mniej a karmienie robilo sie coraz bardziej meczace z tym ulewaniem a synus strasznie nerwowo cycal tez,a teraz karmie mlekiem dla maluchow ktore ulewaja i jest ok maly nie ulewa a po zwyklym mleku czasem jeszcze ulewa.Niestety jest to dla mnie nowosc bo z pierwszym synkiem nie mialam takich problemow mam tylko nadzieje ze sie to szybko unormuje u nas.
Tydzien temu bylismy na pierwszym szczepieniu oj bylo placzu duzo,maly wazy juz 5100g i ma 60cm.
Druga sprawa to maly to jest mala przylepa i nie chce spac w lozeczku czy w koszu a we wozku na chwile,caly czas by mogl spac na rekach czy na moim brzuchu jak leze,ciezko jest z tym w dzien zeby ugotowac czy posprzatac a do tego starszak sie domaga mojej uwagi i czasu oj ciezko jest zeby miec chociaz 5 minut dla siebie ;-(
nerd6bs.gif.pagespeed.ce.oj7pYKeSyz.gif

Ogolnie to maly jest kochany i juz sie do nas usmiecha i zaczal troszke gaworzyc
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
braciszek go uwielbia calowac,przytulac i wozic we wozku owszem zdarzy sie ze czasem go tez klepnie czy szturchnie ale zaraz po tem przeprasza.
Emy super ze ciaze dobrze znosisz,oszczedzanie sie w kolejnych ciazach kiedy po domu biega dziecko jest wyzwaniem ktorego sie nieda wykonac,przynajmniej Ja tak mialam Sami nie dawal mi odpoczac wiecznie w ruchu ;-) juz niedlugo polowa ciazy ale ten czas pedzi,masz przeczucie jakies co do pulci?
czarna mnie jakby ktos kiedys powiedzial ze bede mieszkac za granica i bede miec meza obcokrajowca do tego 2 dzieci to chyba bym pekla ze smiechu,zycie jest takie nieprzewidywalne i zaskakujace :-) Super ze Milan zdrowo rosnie to jest najwazniejsze ;-)

Dziekuje wszystkim za gratulacje ;-)

A to sa moje chlopaki
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

 
Do góry