reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Gatto , a skąd ! ja wszędzie będę - aż wam się bedzie ulewać :-D a swoja droga to ja az takiego hopla na punkcie dzieci to nie mam - potrzebna mi odskocznia
 
reklama
...to mowicie ze aby schudnac dwa kilo nalezy sie obs.rac i obheftowac:-D, tak na serio to te jelitowki sa mega wyczerpujace ..
mysiak sto latek!!!
ja przed @, nerwa mam strasznego, wczoraj myslalam ze doskocze do mojego i go znokautuje, ubral za dlugie spodnie i jak chodzil to tak szural tymi gaciami ze mialam dosyc, swoja droga kiedys przed okresem nie bylam tak nerwowa jak teraz a hormony mam ok.

ide pobiegac, ktora chetna???
 
anulka , ja dzis biegałam :) jak mały zasnął , to pobiegłam do sklepu po mielone na spagetti dla dziewczyn (całe 4 minuty) :-D

W przyszłym roku będę się przeprowadzać do większego mieszkania , po moich rodzicach . Wczoraj rozmawiałam z mamą , wychodzi na to że nie bedzie co zrobic z ich meblami i całą resztą , najchętniej by mi to wszystko zostawiła .... a ja mam swoje i wcale nie chce. trzeba pomysleć co z tym zrobić , sprzedać używane ... nie wiem czy by się sprzedało za grosze.
ale cieszę się ogromnie , z tej przeprowadzki , bo nareszcie bedę mieć swój kąt , od 5 lat jestem na walizkach...
 
Czarna: Rozumiem Cię, ja tak od 8 lat i 8 przeprowadzek i mam już dość :crazy: I żadnych nadziei. Teraz mamy do lipca i kurcze myślę o swoim ale czy się uda:confused:
 
Ostatnia edycja:
Babki - te wszystkie świństwa odkryli u nas badaniem na obciążenie organizmu. Jest to test Obciążeń Organizmu: Badanie EAV wg Metody dr. R. Volla. Wejdźcie w internet i poczytajcie. U nas tego lekarze nie honorują ale na zachodzie to normalne rutynowe badanie, od którego lekarz w ogóle zaczyna!
 
anulka , ja dzis biegałam :) jak mały zasnął , to pobiegłam do sklepu po mielone na spagetti dla dziewczyn (całe 4 minuty) :-D

W przyszłym roku będę się przeprowadzać do większego mieszkania , po moich rodzicach . Wczoraj rozmawiałam z mamą , wychodzi na to że nie bedzie co zrobic z ich meblami i całą resztą , najchętniej by mi to wszystko zostawiła .... a ja mam swoje i wcale nie chce. trzeba pomysleć co z tym zrobić , sprzedać używane ... nie wiem czy by się sprzedało za grosze.
ale cieszę się ogromnie , z tej przeprowadzki , bo nareszcie bedę mieć swój kąt , od 5 lat jestem na walizkach...

Pewnie że sprzedajcie te meble, nie wiem w jakim są stanie i jaki typ mebli, ale my w tym roku sprzedaliśmy meble biurowe, aż szkoda mi było że nie mam miejsca w mieszkaniu, bo naprawdę świetne :-( biurko, komoda, szafka na wys. 180 cm , fotel + dorzuciliśmy 2 krzesła biurowe - poszło za 800 pln, kupiliśmy 3 lata temu za ok 1400-1500. Biurko kupione 3 lata temu - w domu mieliśmy - za 100 pln, sprzedaliśmy za 100 pln :tak: szafa narożna , lat temu 6 za 800 pln - poszła za 300 pln :-)

zjola - poczytam zaraz co to za test, ale borelioza? toż to jest bardzo poważna choroba, i że w jednym teście takie choroby się odkrywa?? chlamydie jeszcze Ci wykryli dobrze pamiętam? Wiem że na chlamydie to robią wymaz z pochwy albo z krwi.

A Ja rosnę i rosnę :-p pytanie mojego męża, czy karmienie nie popsuło Wam cycków? :-p:-p:-p:-p
 
Hej,
Mowienie,ze karmienie piersia psuje wyglad biustu to jakis mit!Jak o wszystko trzeba dbac- dobry stanik na szerokich ramiączkach i tyle.
Ja karmie juz ponad 11 mcy i w zyciu nie wygladalam tak super.Figure mam lepsza niz przed ciaza,piersi wygladaja bardzo dobrze.A poza tym dziecko jeszcze ani razu nie bylo chore a to chyba najwazniejszy argument za.
 
Ostatnia edycja:
Odswiezam strone i odswiezam a tu ciagle to samo,od kilku dni nikt nic nie pisze,czyli jest tak jak myslalam,ze wraz ze zniknięciem tematów o dzieciach ten watek wymrze...
 
reklama
Ja to bardzo malo sie ostatnio udzielalam na BB ale teraz kiedy pogoda jest szara i jednym slowem beznadziejna a na wyspach to wiadomo ze deszcz teraz to jest norma :-/ no to pewnie bede czesciej sie udzielac :-)
Taka odskocznia od tematow dzieciowych jest b.dobra :tak: a wiec dziewczyny mam problemik nie wiem czy tutaj moge pisac czy jest jakis inny temat odrebny na temat antykoncepcji?? 3 miechy temu zalozylam se spirale niehormonalna wszystko jest ok wiadomo @ jest dluzsza i obfita ale byla regolarna co 27 dni jak w zegarku przylazila a teraz kurcze jakis poslizg mam i @ brak 30 dzien a tutaj nic i zadnych objawow zeby sie miala pokazac:confused2: wiem ze ona moze jeszcze skakac itd i sie regulowac ale jakies schizy mnie juz powoli dopadaja. Czy stosuje ktoras z was spiralke i jak to u was wyglada z tymi @?? Sa regolarne??
Pozdrowionka dla wszystkich ;-)
 
Do góry