reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

halow babole!

Ale sie usmialam z tego trzymania Anulki Zjolki za pas hihi :-D

Emka daj nie obrazaj sie!!! Wredne swinie jestesmy, tak tak:tak::tak: wybacz

Zjola tys chyba zgupla z tym zabezpieczaniem!! A tak z ciekawosci to co to za zarazy macie??:szok::szok:

Bett nie mam pojecia, ale wujek google ci na pewno pomoze ;-)

U nas jest cudna pogoda! mala wlasciwie smiga tylko w bodziaku, dzis widzialam nawet takich co w koszulkach z krotkim rekawem chodzili. Chcialabym, zeby sie ta jesien nie skonczyla :tak: cudnie jest!

Chce wam powiedziec niedobre kolezanki, ze zrobilam wczoraj to ciasto bez waszej pomocy- cynamonowe z jablkami i orzechami i juz zniklo!!:szok: mimo, ze zapomnialam dodac proszku do pieczenia hahahahaha:-D:-D
 
reklama
Gatto - między innymi chlamydię, która w normalnym teście nie wyszła, ja mam boreliozę i motylicę wątrobową, mój Młody ma tasiemca no i wiele innych a oprócz tego ja jestem obciążona jakąś szczepionką a moi chłopcy muszą odstawić nabiał, bo im kompletnie nie służy. Na szczęście nie mamy w organizmie żadnych historii nowotworowych. No nic będziemy się leczyć i zobaczymy z jakim skutkiem. Najśmieszniejsze jest to że ja o tej boreliozie nie wiedziałam i wiele objawów zwalałam na nerwy i na przedźwiganie się a jak poczytałam o objawach to teraz wszystko wskazuje na to choróbsko.
 
Zjola o jasna ciasna popielata!!!! no to faktycznie!! Tylko tyle, ze te choroby w dzisiejszych czasach mozna latwo zwalczyc antybiotykami. Borelioza szlak!! to nie za dobrze, no, ale tez idzie z tym przeciez zyc!
Nie odpuszczam kciukow za was i zobaczysz, ze zaswieci slonce! Trzeba sie wziac za siebie, zwlaszcza, ze wiesz z czym walczyc:tak:

Ja wczoraj mialam usg szyji i troche sie denerwowalam, ale jednak wszystko jest ok.

Ale mam wkur.wa od samego rana!! Moj ma wszystko w wielkim powazaniu, spal do 10, bo jest przeziebiony, dom zasyfiony tak, ze nawet nie bede opisywac, a on se spi. Najgorsze, ze ciagle jakies mikroby nam do chaty przynosi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No nic, zycze wam dziewczynki milej soboty i odpoczywajcie :tak:;-)
 
Hej,
U nas dlugi weekend ale mnie to akurat bez roznicy:) Pogoda super,no moze nie tak cieplo jak w sloneczej Italii:) ale jak na ten kraj to super jesien,nie musimy jeszcze ogrzewac w nocy i temp mamy w nocy w pokoju 19st.co wystarczy na razie.
Pewnie niedlugo przyjdzie zimno,bo juz listopad za pasem.
Emy tak mysle o Was...pewnie lekarze sami nie wiedza co sie dzieje,miejmy nadzieje,ze Maly po prostu z tego wyrosnie,ze to nic groznego.
Zjola cholerka,chlamydia to prawdziwe dziadostwo!Ale seria lekow dla Ciebie i meza na pewno to wygoni i bedzie dobrze:) A jesli Wy teraz sami na gospodarstwie to ho ho! nic nie mowie:)))
Gatto o facetach to mozna by osobny watek zalozyc i pisac o nich posty z metra!
 
pięć dni mnie nie było i żadna nie zatęskniła ???:confused2: a ja konałam , bo się zatrułam ....nawet podejrzewam , ze może ktos mnie otruł:eek: takiej choroby to ja wieki nie przechodziłam. Siedząc na klopie mialam miske na kolanach- masakra
Ale już odzyłam i wróciłam :)
Zjola , a jakie badania Ci to wszystko odnalazły , bo ciekawa jestem ??? I dobrze że wiesz co , to się wyleczysz:)
Gatto , najprostrze ciasto i jakie dobre , widzisz...

P.S . u mnie tez nie ma cukini , ale małe cytrynki mi zostały...
 
OOO się rozgadały babeczki :)

A ja w międzyczasie się postarzałam, zsiwiałam i przesrałam własne urodziny a co!! i jeszcze je zahafciłam a jak!! :)

Czarna czy myśmy się gdzies nie miziały czasem??a może żarłyśmy coś razem?? hyhyh nosz mnie przewaliło tak jak Ciebie:) ale rodzinki chyba tfu tfu nie zaraziłam :)

No a co do gabarytow to ja się mogę moimi lemonami podzielić.. choć zamiast melonów zaczynają przypominać psie uszy hehehe
 
Hahahah Mysiak to musiało byc ostro na urodzinach:-D:laugh2::-) wszystkirgo dobrego:tak:
Mojej cycki przypominają szczury... Aż sama się dziwię jak się zmieniły. Najśmieszniejsze jest to że to tak ten laktator potraktowal je bez litości:cool::no::baffled:
 
kwiatuszek , no bo laktatorom mówimy NIE :no:
mysiak , najlepszego zatem na urodziny ! U mnie reszta zdrowa , więc nie wiem co to za cholerstwo bylo ... jedyny plus to zgubiłam przy tym 2 kilo :)
 
Nieniee.. kochane ja nie doczekałam urodzin.. miałam zrobić w piątek ciasto i co?? w nocy z czwartku an piątek mnie obsrajdało i obhaftało... :)

Czarna ja mam 4kg na minusie.. masakra.. i jeszcze zołąd pobolewa:)
 
reklama
Czarna ja sie nie dopytywalam, bo myslalam, ze cie Wiesci wsysly, boscie sie przeniosly i nie odzywacie sie juz tu. Kazda focha zapodala czy co?

Zjola tez jestem ciekawa jak Wam to wszystko dziadostwo odkryli??:eek:

Ale mam lenia dzisiaj, mowie wam!!

Kwiatuszek no z tymi szczurami to padlam! od razu sobie wyobrazilam zamiast biustu szczurki takie owlosione, a fuuuuj! ;-)

Aaaa Mysiak no i przesrac swoje wlasne urodziny to przesrane:eek:
Ja mam za 2 dni, mam nadzieje, ze nic mnie nie zlapie.
 
Do góry